Воєнно-історичний музей у Львові матиме нову експозицію

23.07.2020
Воєнно-історичний музей у Львові матиме нову експозицію

У Львові з’явиться нова експозиція, присвячена війні на сході України. Що, де і коли зможуть побачити відвідувачі, знає наш кореспондент Владислав Назаркевич.

 

 

 

 

 

 

Експозицію присвятять обороні двох важливих об’єктів на Донбасі: Донецького та Луганського аеропортів. Побачити її можна буде у воєнно-історичному музеї Будинку офіцерів. Зараз концепція виставки лише розробляється. До її створення начальник Будинку офіцерів попросив долучитися відомого у регіоні художника та дизайнера, автора музейних проєктів Романа Бончука. Роман зазначив, що майбутня експозиція буде інтерактивна. Це має зацікавити молодь. Планується, що справжні предмети з аеропортів, зокрема елементи екіпірування бійців, особисті речі, усілякі предмети з терміналів, будуть доповнені елементами віртуальної реальності: візуалізацією приміщень, навколишньої місцевості тощо. Також будуть демонструватися документальні відео та фото, які зняли під час оборони.

Сьогодні цю ідею начальник Будинку офіцерів презентував громадськості, військовим і фахівцям музейної справи. Він закликав якомога активніше долучатися усім учасникам тих історичних подій до створення експозиції. На створення проєкту відведено декілька місяців.

Утім воєнно-історичний музей Будинку офіцерів і зараз відкритий для відвідувачів. Тут можна побачити речі з експозиції Блок-пост пам’яті, що присвячена воїнам, які загинули у запеклих боях 2014-2015 років. Музей Будинку офіцерів -  у серці міста Львова, на вулиці Театральній, 22.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток