ВПЕРШЕ, ЗМАГАННЯ ВЕТЕРАНІВ: "ЗВИТЯГА НЕСКОРЕНИХ"

05.06.2019
ВПЕРШЕ, ЗМАГАННЯ ВЕТЕРАНІВ: "ЗВИТЯГА НЕСКОРЕНИХ"

Про комплексний інклюзивний захід для воїнів, які отримали ушкодження різного ступеню складності внаслідок бойових дій – «Звитяга Нескорених», розповідали Костянтин Вінниченко, помічник Уповноваженого Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій Вадима Свириденка та Сергій Конюшок чемпіон світу, президент Федерації стронгмену України.

 

Сергій Конюшок: Це захід єднання, захід, який проявить силу духу, який надихне та покаже учасникам бойових дій новий обрій та можливості в житті. Хлопці та дівчата, які вагаються, зможуть зробити крок вперед для того, щоб побороти себе, аби потім здолати всі життєві обставини. Ветерани мають побачити, що суспільство їм вдячне, а адекватне суспільство завжди буде допомагати їм покращувати життя.

Місце та час проведення: 28 червня з 11:00 до 20:00 на території Маріїнського парку (Арка Дружби Народів).

Костянтин Вінниченко: Наші партнери Федерація стронгмену України та Національна рада спортивної реабілітації захисників України. Вони завжди поруч з ветеранами. Вони розуміють що їх фаховість потрібна, аби підтримати тих, хто отримав травми на війні.

Сергій Конюшок: Більшість членів федерації небайдужі патріоти. Ми не стояли осторонь ніколи. І сьогодні також долучилися до проекту «Звитяга нескорених»

Головне щоб наші бійці не відчували себе покинутими. Саме це вирізняє наш світогляд від світогляду ворога.

Костянтин Вінниченко: Ми проводимо заходи по фізкультурно-спортивній реабілітації, тому що спорт — це рухова активність, де є вищі результати та досягнення. Людям потрібно через спорт адаптуватися у мирному житті.

28 червня хлопці та дівчата на протезах та візках будуть змагатися і їм важлива ваша підтримка. Вони хотіли б бачити людей, які не байдужі до того, що відбувається в країні.

 

Змагання з таких видів спорту:

  • Волейбол сидячі,
  • Веслування,
  • Паверліфтингу,
  • Штовхання ядра,
  • Легкоатлетичний забіг на 3 км.

Показовий виступ стронгменів і Інвастронг

Реєстрація учасників до 15 червня.

Заявки можуть подавати учасники бойових дій із травмами отриманими на війні

Кількість учасників: 100 осіб.

Сергій: Планується комплексний захід. У нас будуть локації з тренажерами та тренерами, які будуть демонструвати майстер-класи, дитячим майданчиком. На завершення дня буде святковий день.

Тож проведіть День Конституції разом з нами!

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток