Все по-справжньому – навчання підрозділів ДШВ в районі проведення АТО

08.05.2018
Все по-справжньому – навчання підрозділів ДШВ в районі проведення АТО

Поблизу Маріуполя на полігоні однієї з окремих механізованих бригад завершились навчання з розрахунками кулеметів ДШК. Заняття проходили у формі змагання. Це ще один сучасний тренд у бойовій підготовці. Він посилює дух суперництва та спонукає до дій на межі своїх можливостей, плекає волю до перемоги. Повідомляє наш кореспондент в Маріуполі Владислав Назаркевич.

 

За його словами кулеметники на оцінку готували свою зброю до бою, займали позицію і вражали цілі на різних, попередньо невідомих для них, напрямках і відстанях.

Кулемет ДШК – один з факторів стримування активності окупантів вздовж лінії розмежування. Калібр 12.7 міліметрів, можливість прицільно стріляти на відстань до трьох з половиною кілометрів роблять його незамінною зброєю у боротьбі з легко броньованою технікою, піхотою в легких укриттях, і, що найважливіше, ворожими снайперами. Тож добре підготовлений кулеметник на взводному опорному пункті – людина дуже шанована. Відтак під час змагань всі учасники працювали з повною віддачею. Кажуть, вони дотримуються принципу: кожна куля в ціль і жодної у небо.

 

Нещодавно на цих же полігонах тренувалися цілі батальйони десантно-штурмових військ. Вони відпрацьовували дії підрозділів під час відбиття атаки морського десанту противника, захоплення визначених плацдармів та їх утримання.

 

А прямо зараз на ще одній тренувальній базі навчаються військові, які невдовзі стануть морськими піхотинцями. Вони опановують ази тактичної підготовки, бігають кроси, стріляють зі штатної зброї та роблять ще багато чого іншого, аби стати справжніми морпіхами. Попереду у них – важливий іспит – подолання психологічної смуги перешкод морського піхотинця і нарешті – клятва та отримання берета.

Тож навчання, тренування, змагання тут не вщухають. Військові доводять свої дії до автоматизму, вчаться блискавично швидко приймати єдине правильне переможне рішення.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток