Всенародний День батька

20.09.2020
Всенародний День батька

В Україні відзначають Всенародний День батька. Це свято на честь татусів виникло за ініціативою низки громадських організацій. В Україні статусу офіційного воно не має. Наразі День Батька в Україні відзначають у третю неділю червня або третю неділю вересня.

 

 

 

 

Ініціаторами свята виступили МГО «Міжнародний Центр Батьківства» та Всеукраїнський громадський комітет з підтримки сім’ї та відповідального батьківства за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту. 18 вересня 2009 року на спільній пресконференції було оголошено, що кожна третя неділя першого осіннього місяця (вересня) стає датою, коли українське суспільство виказує своє особливе шанування загальнолюдським сімейним і державним цінностям і відзначає національне свято Всенародний День батька. У 2020 році свято припадає саме на 20 вересня.

Нагадаємо, що Міжнародний День Батька у світі та Україні святкують у третю неділю червня. Ця традиція зародилася у США у 1966 році. І на сьогодні День батька відзначають у багатьох країнах. Великобританія і території Сполученого Королівства, Канада, Японія, Франція та Ірландія, як і багато країн, приєдналися до міжнародної ініціативи відзначати День Батька у третю неділю червня. Іспанія, Португалія, Італія, Швейцарія та низка інших країн відзначають День батька 19 березня. У Польщі та Нікарагуа дата святкування 23 червня. Люксембург вшановує татусів 7 жовтня.

В Україні, окрім міжнародного, існує ще й неофіційний день вшанування батька -  у вересні. Традиційні святкові заходи у цей день підкреслюють важливість ролі батька для сім'ї, рідних і близьких, для держави і суспільства в цілому. Бо саме батько залишається лідером і опорою сім'ї. Від батька діти отримують не тільки любов і підтримку, а й духовну настанову на усе життя. Тому не забудьте привітати сьогодні своїх татусів зі святом. Подаруйте їм свою любов і увагу!

Армія FM у Всенародний день батька бажає усім українським татусям здоров'я, щастя та багато любові від своїх дітей!

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток