Як будуть жити бійці ССО у полі?

21.02.2020
Як будуть жити бійці ССО у полі?

У польових умовах військовослужбовець має почуватися комфортно. Особливо спецпризначенець, який зазвичай виконує надважливі завдання. Саме тому в навчально-тренувальному центрі Сил Спеціальних операцій відкрили сучасне наметове містечко, яке передали українським військовим їхні західні партнери зі Сполучених Штатів. 

 

 

Спеціальний кореспондент Олександр Райковський повідомив, що відтепер спецпризначенці, які проходитимуть підготовку в навчально-тренувальному центрі Сил Спеціальних операцій, житимуть в нових наметах. 

«Там, на перший погляд, звичайні солдатські умови, але це тільки так здається. Намети стоять на бетонній основі. Кожен із них має енерго- і теплозабезпечення», - зазначив Райковський.

Військовий журналіст наголосив, що, на думку самих військових, покращення побутових умов свідчить про те, що українська армія розвивається. І може не лише вміло воювати, а й по-сучасному готувати своїх військових. 

Як зауважив командувач Сил Спеціальних операцій Збройних Сил України Ігор Луньов, навчально-тренувальний центр нарощує свої спроможності до проведення заходів підготовки. Цьогоріч увагу зосереджено саме на питаннях колективної підготовки, проведення сертифікації тактичних груп спеціальних операцій.

«Завдяки табору, який передав уряд США, ця група зможе комфортно розташуватись та виконувати завдання за призначенням. Згідно з планом, тактичні групи щомісяця тренуються в центрі», - заявив Луньов.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток