Зараз в ефірі:

Як стати щасливою людиною?

20.03.2021
Як стати щасливою людиною?

Міжнародний день щастя відзначають щорічно 20 березня. Свято у 2012 році проголосила відповідна резолюція ООН з метою визнання важливості щастя у житті кожної людини. Свято покликане показати, що щастя є однією з основних цілей людства.

 

 

 

 



Ініціатива установлення Міжнародного дня щастя надійшла з невеликої гірської країни — Бутану. Вважається, що жителі Бутану є найщасливішими людьми у світі — чемпіонами за коефіцієнтом Валового Національного Щастя.

Міжнародний день щастя відзначають практично в усіх країнах світу. Щороку, присвячений до цього дня, публікується Міжнародний індекс щастя, який враховує рівень доходу, очікувану тривалість життя, ступінь соціальної підтримки, особистої свободи, ставлення людей до корупції та щедрість народу. За результатами тогорічної доповіді за рівнем щастя Україна посідала 135 місце.

А найщасливішою країною світу стала Фінляндія, набравши найвищі оцінки за всіма критеріями. На другому місці за індексом щастя — Данія, а на третьому — Швейцарія. Замикають же рейтинг Зімбабве, Південний Судан та Афганістан.


Як стати щасливою людиною? Конфуцій вважав, що у цьому — і є сенс життя, адже «людина народжена для щастя, як птаха для польоту». Не секрет, що для кожного рецепт, як стати щасливою людиною — свій. Проте є загальні поради та правила, які допоможуть вам у цьому. Їх вивели психологи на основі численних досліджень та спостережень.

10 принципів щасливої людини

1. Подяка. Постійно висловлюйте вдячність іншим людям. Доведено, що це дуже сильно покращує стосунки. Щодня треба практикувати мінімум 5 подяк: за життя, за улюблених, за події та зустрічі, за можливість бачити, чути, дихати, відчувати, любити.

2. Любов. Коли спілкуватись і діяти з любов'ю, світ відгукується любов'ю. Все відбудеться краще, ніж ви могли б запланувати.

3. Довіра. Довіряти собі та простору — це дозволяє відчувати життя і перебувати в здоровому розслабленні.

4. Свобода. Від чужих думок і переконань. Від речей і уподобань. Свобода вибору себе. Коли я відчуваю, що мені важливо, я роблю це. Навіть якщо це виглядає дивно і багатьом незрозуміло.

5. Повага. Це базова цінність. Якщо я в спілкуванні не поважаю іншого — я не поважаю себе.

6. Оточуйте себе приємними людьми та речами. Навколо вас завжди має бути гарна атмосфера. На робочому місці мають бути ті речі, які вас радують та надихають. Вдома — чисто та затишно. Виглядайте гарно самі. У вашому оточенні краще залишити щасливих людей, які заряджають вас позитивом і цілеспрямованістю.

7. Щоденник успіху. Щодня ввечері записуйте свої успіхи та приємні речі, що трапилися за день. Це теж допоможе зосередитися на позитиві та відчути додаткову радість від сьогоднішніх перемог.

8. Визначте параметри свого щастя. У кожного щастя — своє. Комусь подобається багато подорожувати, а комусь — проводити більше часу вдома, у затишку. Продумайте всі нюанси. Чітко визначте все це для себе і розпишіть.

9. Майте ціль. Згідно з дослідженнями психологів люди, які мають ціль, почуваються щасливішими. Це — один з головних елементів контролю за власним життям. Якщо ви до чогось прагнете, отже ви живете, рухаєтеся вперед та вдосконалюєтесь.

10. Робіть добро. Насправді робити приємні речі варто не лише для себе, а й для інших. Відомо, що це дає потужний заряд щастя та радості. Ваші добрі справи вернуться до вас у вигляді позитивних емоцій та загального відчуття щастя!

Будьте щасливими кожного дня!

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 097 1991.8.24
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток