ЯК УКРАЇНСЬКІ ВІЙСЬКОВІ НАВЧАЮТЬСЯ У США?

15.08.2019
ЯК УКРАЇНСЬКІ ВІЙСЬКОВІ НАВЧАЮТЬСЯ У США?

Вже близько п’ятдесяти років у Defense Information School (США) працює Офіс іноземних студентів. Він допомагає військовослужбовцям, які прибули сюди з інших країн навчатися на різних курсах за інформаційною тематикою. Нині знання там здобуває військовий журналіст та автор програми «Зброя.UA» на Армія ФМ Сергій Камінський, який поділився своїми враженнями про навчання закордоном.

 

«Кожного ранку, ще не дійшовши до офісних дверей, він вже працює. Відставний полковник, містер Ріверс Джонсон керівник Офісу міжнародних студентів «DINFOS», телефоном спілкується з новим іноземним студентом, якого має зустріти завтра. На даний момент він супроводжує 11 студентів з таких країн, як Україна, Естонія, Філіппіни, Єгипет, Малаві, Тринідад і Тобаго.

Найбільш цікавий набір студентів прибув з України. Оборонна інформаційна школа, зокрема, відряджала три мобільні групи до США за останній рік.

Містер Джонсон стверджує, що формат такої співпраці дуже важливий у сучасній інформаційній війні з Росією.

Тут я іноземний студент. І упродовж цих місяців я відчуваю себе, як у другому домі. Ми можемо приходити сюди у будь-який час упродовж занять з будь-якими проблемами. Окрім організації поїздок у вихідні дні, офіс також займається культурними та релігійними питаннями.

Як каже містер Джонсон, мусульманські студенти, прибували сюди в період Рамадану, їм сприяли тут у всіх питаннях та адаптували розклад під необхідні ритуали.

Іноземні студенти можуть тут переглядати телевізор, читати книги або пресу. Чай, кава та інші напої також доступні в офісі.

Щороку «DINFOS» приймає від 30 до 40 студентів з інших країн. В такому режимі офіс працює вже близько п’ятдесяти років.

Сергій Камінський Військове телебачення України, Армія ФМ

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток