Зараз в ефірі:

Як весело провести час з родиною

22.05.2020
Як весело провести час з родиною

Нас із дитинства вчили, що сім’я – це найголовніше, що в нас є. І ось ми стали дорослими.

Тепер більше часу приділяємо службі, домашнім турботам і зовсім забули про дозвілля, яке зміцнює стосунки. Тож Армія FM пропонує добірку найцікавіших ігор, котрі зроблять ваш вечір особливо теплим та дружнім.

 

 

 

 

«Плутанка в колі»

Гравці стають у коло і беруться за руки, які відпускати не можна! Далі, потрібно заплутати коло – не розтискаючи рук, переступати через них, обертатися тощо. Коли плутанка готова, до кімнати запрошується ведучий. Йому потрібно розплутати гравців назад у коло, не розтиснувши їм рук. Вся гра супроводжується дзвінким сміхом і азартом учасників.

«Локомотив»

Гравці стають один за одним. Перший у ланцюжку – це головний вагон. У нього очі розплющені. У всіх інших гравців – «вагончиків» – заплющені. «Головний» везе свій «потяг» прямо, змійкою і з перешкодами. Завдання «вагончиків» – йти вперед, не розтискаючи рук. Завдання «локомотива» – йти так, щоб не розгубити вагончики позаду себе. Якщо «вагончик» відчепився, то потяг «ремонтується» і вирушає далі. Ця гра сприяє формуванню у дітей довіри до батьків.

«Пошук скарбів»

Сенс гри - знайти захований «скарб» швидше за інших учасників. Перед початком змагання всі гравці повинні залишити кімнату, щоб ведучий мав можливість сховати «скарб» (наприклад, маленьку іграшку, ковпачок або монетку) в таємному місці. Потім всі гравці повертаються в кімнату і починають пошук.

«Гра з речами, які знайдуться у кожного»

До прикладу візьмемо туалетний папір, який точно є у кожного вдома. Пограйте з дітьми в лікаря, накладаючи хворому пов’язку із туалетного паперу. Або перевтілюйтеся в страшного зомбі, у мумію на Хеловін,  в чарівного сніговика на Новорічні свята, обмотуючись туалетним папером із ніг до голови. Втулки з-під туалетного паперу теж не варто одразу викидати, їх можна використати для змагань. Наприклад, хто побудує найвищу вежу з втулок, на швидкість. Також можна використовувати їх для різних виробів, які можуть прикрасити вашу оселю.

«Качка, качка, гусак»

«Качка, качка, гусак» – це ідеальна гра для великого родинного кола. Усі гравці сідають у коло, крім одного. Він обходить учасників за їхніми спинами, торкаючись по черзі плеча кожного й кажучи «качка». В якийсь момент, він говорить комусь «гусак», і цей гравець повинен швидко скочити на ноги й сісти на вільне місце. У цей час ведучий таі інші гравці будуть намагатися зайняти його місце. Той, кому вільного місця не вистачило, стає ведучим.

«Казка»

Вам потрібен тільки аркуш паперу і ручка. Перший учасник пише початок і загинає аркуш паперу, передаючи його наступному, щоб той написав продовження. І так по колу. Головне, щоб кожен наступний учасник не бачив те, що написав попередній. До прикладу, перший учасник пише на аркуші «Жили були дід та баба», передає другому, де той вигадує своє продовження казки «і почали вони саджати картоплю разом із помідорами», наступний учасник, не знаючи того, що написали попередні продовжує «як з’ясувалося, це були екзотичні дерева, на які приходили подивитись звідусюди». Варіанти можуть бути різними і непередбачуваними. Насамкінець розгортаємо веселу казку, читаємо і всі разом сміємося над абракадаброю родинної творчості.

«Маскарад»

Потрібна велика сумка і багато різного одягу. Чим одяг буде яскравішим, смішнішим і незвичнішим, тим краще. Це можуть бути національні костюми, хутряні шапки, панчохи та колготки, мамина вечірня сукня і так далі. Весь одяг кладуть у сумку, обирають ведучого, який ще й діджей. Ведучий вмикає музику, під яку всі учасники починають танцювати і передавати один одному сумку з одягом. Коли музика вимикається, той учасник, у якого залишається в руках сумка, повинен навмання дістати предмет  і надіти на себе. Гра триває, доки сумка не спорожніє. Музика може зупинитися на кому завгодно, а річ, яку дістане учасник з сумки, може бути найнезвичайнішою. Тож врешті кожен гравець матиме дивакуватий вигляд. Після цього можна влаштувати показ мод, або ж навіть тематичну вечірку, для якої ще й можна разом щось приготувати.

«Павутинка»

Всередині кожної дитини живе розвідник. Запропонуйте малюку погратися в Джеймса Бонда, влаштувавши для нього смугу перешкод із павутини. Лабіринт із «лазерних» променів можна зробити зі звичайної пряжі або тонкої мотузки. Натягніть нитки павутини поміж меблями (або деревами, якщо відпочиваєте на природі) та запропонуйте якнайшвидше пройти лабіринт, не торкаючись мотузки.  Дорогою малюк повинен обережно зібрати скарби: картки, цукерки, іграшки — прикріплені прищіпками. Піднімати здобуте добро з підлоги не дозволяється. Змагаються всі члени сім’ї по черзі. Виграє той, хто найшвидше пройде лабіринт та збере найбільше бонусів.

«Кам’яний вік»

Всі обожнюють маленькі будиночки, казкові фортеці та інші затишні куточки. Чому б не побудувати халабуду просто посеред дому? Що будувати? Дім, гараж, вігвам, барліг або печеру… Та що завгодно і з чого завгодно! У пригоді стануть велика ковдра, подушки, коробки, можливо, навіть мамині туфлі на підборах або татові інструменти. А закінчивши будівництво свого куреня, придумайте легенду про походження цього дому та які події відбувались у ньому і хто міг жити там до вас, або кому ви б його подарували, можливо,  це буде якесь старовинне плем’я. Неодмінно подбайте й про костюми: колоритне вбрання й тематичні частування зроблять процес ще яскравішим.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 097 1991.8.24
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток