Як відзначати День осіннього рівнодення

21.09.2021
Як відзначати День осіннього рівнодення

22 вересня День осіннього рівнодення. Наші предки вважали цей день особливим. Другу назву "День сили" він отримав не просто так в цей період кожна людина, яка володіє таємними знаннями, може отримати підтримку Вищих сил. Цього року свято вважається унікальним, бо дата складається з семи двійок. Крім того, напередодні відбудеться вереснева повня, тож, цей період сміливо можна назвати містичним.

 

 

З наукової точки зору день осіннього рівнодення пояснюється просто: Сонце змінює своє положення і "мігрує" з північної півкулі в південну, перетинаючи екватор. Саме тому в першій півкулі починається астрономічна осінь, а в другій весна. Осіннє рівнодення не настає в один водночас, у 2021 році це трапиться 22 вересня о 22:20. З того моменту, як Сонце зробить перехід, світловий день почне скорочуватися і досягне свого максимуму 22 грудня. Після цієї дати все трапиться у зворотному напрямку аж до 22 березня Дня весняного рівнодення.

Попри те, що в Україні ця дата не вважається офіційним святом (як, наприклад, в Японії), наші предки її дуже поважали. З вересня у древніх слов'ян починався період вихваляння Велеса — бога торгівлі та творчості. Слов'яни гуляли два тижні 7 днів до осіннього рівнодення і 7 днів опісля. Коли Русь хрестили, язичницьке свято замінили церковним Різдвом Богородиці. Але в народі традиції не зникли — люди зривали горобину і приносили в будинок, вважаючи, що такий ритуал захистить їх сім'ю від нечистої сили. Господині пекли пироги з капустою і брусницею, пригощаючи ними всіх сусідів і знайомих, а потім виносили на вулицю, роздаючи жебракам. Осіннє рівнодення це особливий день в магії, коли відбувалися важливі ритуали та обряди, які привертали добробут, здоров'я і любов. Щоб довго залишатися молодою і красивою, в період осіннього рівнодення дівчата до сходу сонця вмивалися джерельною водою. Також цей ритуал обіцяв незаміжній дівчині протягом року зустріти нареченого і вийти заміж. У день осіннього рівнодення обливали дітей прямо на порозі будинку, щоб вони росли здоровими. В оселях було заведено гасити старий і запалювати новий вогонь. Також цього дня спалювали старі речі, щоб разом із ними згоріли в негаразді попереднього року.

У День осіннього рівнодення існують деякі заборони, які не можна порушувати, якщо ви не хочете розгнівати богів:

не позичайте гроші і самі не беріть в борг;

не сваріться ні з ким, не затівайте конфліктів, не пліткуйте;

не відмовляйте людям у допомозі чи гостинності;

не починайте нічого нового, краще в цей день підбивати підсумки;

будь-який негатив, проявлений в День рівнодення зруйнує позитивну енергетику і може привести до подальших неприємностей.

Між тим, День осіннього рівнодення ідеально підходить для планування і наведення порядку — як у справах, так і в голові. Сьогодні слід очистити простір в домі, прибравши його від мотлоху. Нарешті позбутися шкідливої звички, а також очистити голову від важких деструктивних думок (страхів, заздрості, ревнощів). Також намагайтеся розібратися у своєму сьогоденні та правильно спланувати майбутнє. Непогано буде виконати свої обіцянки та приділити час близьким та рідним. Подякуйте за все добре, що у вас було в цьому році, за те, чого ви зуміли досягти, за всі позитивні моменти та успіхи, які надавали вам впевненості та сил для руху вперед. І нарешті, у День осіннього рівнодення можна і потрібно загадувати бажання, яке обов'язково здійсниться.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток