Як визначали кращого фахівця з тактичної медицини?

Як визначали кращого фахівця з тактичної медицини?

В районі проведення ООС триває конкурс на кращого фахівця з тактичної медицини. Подробиці в етері Армія ФМ розповів Олег Плаксій.

 

 

 

 

 

 

За його словами, у конкурсі беруть участь бойові медики, санітари-інструктори та водії-санітари. Теорію здають шляхом тестування. А на практиці відпрацьовують найважливіші алгоритми надання медичної допомоги.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

«Учасники працюють над такими практичними завданнями, як зупинення зовнішньої кровотечі в секторі обстрілу, проведення серцево-легеневої реанімації в санітарному транспорті, надання допомоги пораненому з ознаками закритого перелому кінцівки, травми грудного відділу та інших ускладнень», - повідомив військовий журналіст. 

Він також зазначив, що тренуються учасники на відповідних контрольних точках, а оцінюють їхню майстерність за сумою балів, набраних на кожному етапі. Переможців конкурсу визначатиме оргкомітет, до складу якого увійшли найдосвідченіші медичні фахівці.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

«Цей захід відбувається вже не перший рік, адже сприяє підвищенню рівня польової підготовки, професійному вдосконаленню, забезпечує готовність особового складу до дій у складних умовах», - додав Плаксій.