Як впливає безлад на ваше життя?

28.04.2020
Як впливає безлад на ваше життя?

Армія FM вирішила дослідити користь прибирання для людини, а також з’ясувати, яка головна кімната в домівці.

 

 

 

 

 

 

Безлад буває в кожного, і це не означає, що всі люди — ліниві.

Важливо розрізняти, коли це тимчасове явище, а коли — постійне. Фахівці з феншую запевняють, що хаос у будинку завжди притягуватиме неприємності та проблеми.

Пройдімось по кожній кімнаті

Коридор. Завжди починайте з цієї кімнати, адже за феншуєм — це центр вашої домівки. Якщо ж тут будуть «корки», як от: старий одяг, зламані речі, які, шкода викинути (може, колись згодяться), старі іграшки, якими ніхто не користується, — добра вони не принесуть. Вдома завжди будуть чвари, брак коштів і кожний з вашої родини буде шукати нагоду піти кудись із дому. Але тільки-но ви розберете всі ті речі, дасте дорогу щастю та гармонії.

Ванна кімната. Напевно, всі ви чули такий вислів: «Ванна — обличчя господині дому». Якщо ж тут брудно, на стінах мильні патьоки, скрізь розкидана косметика та засоби догляду і рушники мають несвіжий вигляд — це свідчить про невпевненість господині. У жінки, яка задоволена собою та своїм життям, ванна буде сяяти, як і сама вона. Саме з цієї кімнати починається ваш день, тому важливо починати його в чистому та охайному місці.

Кухня. Це джерело енергії та добробуту, так зване серце будинку. Наш стан залежить не тільки від того, що ми їмо, а й від настрою того, хто готував. Якщо на кухні купа непотребу, зокрема баночок та пустих пляшок, а полички захаращені - не дивуйтесь, що ви не можете впоратись із зайвою вагою. Приберіть та викиньте непотрібне – і у вашому житті відкриється шлях для гараздів як фінансових, так і особистих. Приготована в чистоті та затишку їжа даватиме користь, а не шкоду.

Вітальня (гостьова кімната). Саме вона відповідає за зв'язок з іншим світом, саме тут ви зустрічаєте гостей. Безлад у цій кімнаті призводить до непорозумінь між вами та друзями й рідними. Врешті до відчуття самотності та непотрібності. Вітальня має притягувати в ваш будинок людей, а разом із ними — радість та щастя.

Спальня. Найінтимніше приміщення, так звана «кузня» вашого особистого щастя. Безлад у цій кімнаті може призвести до безсоння, чвар із коханою людиною та проблем з інтимним життям. Фахівці радять прибрати з кімнати все, що не стосується сну. Зробіть її в мінімалістичному стилі, навіть без телевізора. Це має бути кімната, яка навіює спокій та любов.

Якщо ж ви військовий і перебуваєте не вдома, а на службі або ж на території проведення території ООС, то теж важливо облаштувати куточок, у якому ви відпочиваєте. Якщо почуватиметесь там комфортно, вам буде набагато легше виконувати службові завдання і головне — ви будете уважнішим, тому що помічатимете дрібниці.

Тож без жалю прощайтесь із речами, які захаращують ваш простір. Чим більше у вашому домі та житті вільного місця, тим більше щастя та гармонії увійде. Будьте щасливими та натхненними.

Армія FM бажає вам успіхів!

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток