Японія передала сучасне медичне обладнання для Головного військового клінічного центру у Києві

27.03.2019
Японія передала сучасне медичне обладнання для Головного військового клінічного центру у Києві

Сьогодні, 27 березня, в Національному військово-медичному клінічному центрі «Головний військовий клінічний госпіталь» уряд Японії, за сприяння ООН, передав сучасне медичне обладнання: апарат для штучної вентиляції легенів, наркозно-дихальний апарат та набори для надання екстреної медичної допомоги нашим військовим медикам, які рятують життя військовослужбовців у районі проведення операції Об’єднаних сил.

«В цей час, коли ми потребуємо допомоги, Японія завжди приходила на допомогу, і, сподіваюся, конструктивна робота продовжуватиметься й у подальшому. Ми працюватимемо і на рівні уряду, і на рівні Міністерства оборони, для того, щоб об’єднати наші зусилля, підтримати Україну і підтримати наші стосунки на високому рівні», - сказав під час заходу Міністр оборони України Степан Полторак.

«Протягом останніх років ми регулярно отримуємо допомогу у вигляді медичного обладнання, яке значно підвищує наші можливості у наданні допомоги як військовослужбовцям, які виконують завдання в районі проведення ООС, так і чисельному цивільному населенню, яке звертається по допомогу до військових медиків. Сучасне медичне обладнання дозволяє нашим лікарям вчасно зробити діагностику і допомагає зробити абсолютно відмінною операцію, або провести лікування наших воїнів, які на фронті, захищаючи кожного з нас, захищаючи Україну, віддають найцінніше – здоров’я, та життя. Сьогодні для нас це можливо, тому, що ми розширюємо наші можливості і розширюємо кількість медичних закладів, які надають допомогу. Декілька місяців тому, до сфери управління Міністерства оборони України було повернуто незаконно відчужені об’єкти та земельні ділянки колишнього санаторію «Лермонтовський». І ми прийняли рішення по виділенню 20 мільйонів гривень для того, щоб привести цей санаторій до належного стану. Також до кінця цього року плануємо збільшити фінансовий ресурс цього санаторію до 100 мільйонів гривень. Ми цінуємо допомогу від країн-партнерів, які підтримують нас у боротьбі за незалежність та територіальну цілісність України», - додав Міністр оборони.

Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Такаші Кураї висловив глибоке співчуття родинам загиблих українських Героїв та слова поваги усім українцям, які борються за незалежність, територіальну цілісність України та медичному персоналу, який рятує життя українських бійців та цивільного населення.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток