З Днем пожежної охорони!

З Днем пожежної охорони!

17 квітня в Україні відзначається День пожежної охорони. Це професійне свято встановлене Указом Президента України від 11 жовтня 2013 року.

 

 

 

 

 

 

Це свято свідчить про вагомий внесок вогнеборців у збереження національного багатства й довкілля, захист життя та здоров'я громадян від нещадного вогню, мужність і самовідданість людей у захисних шоломах.

Професію "пожежник" можна назвати по-справжньому героїчною, адже ці сміливці щодня рятують  людей, і не тільки з вогню. Люди цієї безстрашної професії завжди були у великій пошані. У важку хвилину вони максимально швидко приходять на допомогу. 

Приклади відваги, рішучості, самовідданості, виявлені вогнеборцями під час виконання службових обов'язків, наочно свідчать про те, що пожежна служба об'єднує у своїх лавах сильних духом, загартованих часом і випробуваннями людей. Вони не лише за професійним обов'язком, але й за покликом серця завжди готові прийти на допомогу, ризикуючи власним життям заради життя інших. 

Ніколи не зітреться в пам'яті подвиг українських пожежників-рятувальників під час ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС. І під час нещодавніх масштабніх пожеж у Чорнобильській зоні у черговий раз продемонстрували героїзм та мужність вогнеборці.

Вітаємо зі святом! Бажаємо  спокою і витримки у вашій небезпечнiй роботі.