З днем працівників радіо, телебачення та зв'язку!

З днем працівників радіо, телебачення та зв'язку!

16 листопада в Україні відзначають День працівників радіо, телебачення та зв’язку, професійне свято медійників та зв’язківців.

 

 

 

 

 

 

Свято започаткували згідно з указом президента на підтримку ініціативи працівників радіо, телебачення і телекомунікаційної галузі України. Історія свята розпочалася 16 листопада 1924 року, коли в Харкові вийшла в ефір перша передача українського радіо. 11 листопада 1994 року, в переддень 70-річчя початку радіомовлення в Україні, був виданий відповідний указ. Відтоді журналісти та працівники сфери радіо відзначали цей день як професійне свято. Згодом до них долучилися телевізійники, представники інтернет-ЗМІ. Цей день відзначають і фахівці зв’язку, що забезпечують роботу телефонних мереж та мереж Інтернет-зв’язку.

У наш час інформація перетворилася у справжню зброю. Це один із найпотужніших видів впливу. Адже радіо і телебачення не лише інформують про події, створюючи документальний літопис сучасної України, а й формують світогляд людей, впливають на розвиток суспільних процесів. Розвиток новітніх технологій не лише пришвидшує передачу інформації, а й створює нові виклики. Тому перевірка інформації, уникнення маніпуляцій та боротьба з відвертими фейками, дезінформацією та пропагандою є важливою складовою інформаційної безпеки нашої держави. Особливо актуально це зараз, коли Україна зазнає постійних інформаційних атак ворога. 

Сьогодні слухають радіо, дивляться телевізор і користуються зв’язком мільйони. А працюють у цій сфері понад 250 тисяч осіб. Забезпечуючи зв'язок особистості зі світом, працівники електронних мас-медіа роблять наше життя цікавим, насиченим  і зручним. 

Армія FM вітає колег  радійників, телевізійників та зв'язківців з професійним святом! Усім ведучим, режисерам, дикторам, журналістам, редакторам, репортерам, кореспондентам, діджеям, операторам, творцям, сценаристам, музикантам, фахівцям-зв'язківцям та іншим неймовірним людям, які створюють радіо і телебачення бажаємо натхнення, цікавих ефірів і проєктів та успіхів у досягненні нових професійних висот!