Закінчились зйомки третьої історії героїні "Невидимого батальйону"

Закінчились зйомки третьої історії героїні "Невидимого батальйону"

Команда Аліни Горлової завершила зйомки історії однієї з найскладніших героїнь фільму "Невидимий батальйон" - Оксани Якубової, - повідомляє офіційна сторінка фільму "Невидимий Батальйон".

"Історія Оксани Якубової - це історія сильної людини, однієї з тисячі, які сьогодні повертаються із зони бойових дій і намагаються побороти посттравматичний розлад. На жаль, програма реабілітації бійців лежить на плечах волонтерів та небайдужих і не є системною. Але такі люди, як наша героїня, долають усі перепони на своєму шляху і повертаються до нормального життя - сильними та мудрими," - інформують редактори проекту.

Головна героїня фільму планує окрім служби долучитись також і до реформування військової системи України. Дивимось трейлер фільму "Невилимий батальйон":

«Невидимий батальйон» - це перший повнометражний документальний фільм про участь українських жінок у бойових діях на Донбасі проти російської окупаційної армії. Історії шести героїнь-військовослужбовиць розкажуть три відому режисерки: Аліна Горлова, Ірина Цілик та Світлана Ліщинська.

Проект здійснюється Громадською Організацією “Інститут гендерних програм» за підтримки агенства США з міжнародного розвитку через проект USAID Ukraine У-Медіа, що реалізуться Інтерньюз Нетворк