Закулісся нової пісні гурту Тінь сонця

23.07.2017
Закулісся нової пісні гурту Тінь сонця

«Останні ночі без тебе» - саме таку назву має новоспечений сингл українського сossak folk-metal-rock бенду та співачки Христини Панасюк. Слова до композиції написав лідер гурту «ТС» Сергій Василюк. В ефірі Армія FM він розповідав про те, як створювалася пісня та хто змусив колектив внести фінальні корективи до синглу.

«Ми вирішили, що ця пісня має бути з Христиною. Вона людина, яка підтримує наших бійців. З тематики пісні ви зрозумієте, що її голос тут звучить невід’ємно. Коли вона вперше прийшла на запис пісні, композиція почала вдосконалюватися. Позитивна енергетика поширилася на хлопців. І після було придумано багато нових партій", - згадує Сергій.

Лідер гурту, також зазначив, що пісня досить піднесена. Можна сміливо вважати її сонячною. Сингл має дві версії: для любителів Pop та Rock музики відповідно.

Про те, яка реакція побратима Сергія Василюка з позивним Пірат була на пісню «Останні ночі без тебе», та чи стала композиція новим форматом гурту, слухайте на soundcloud Армія FMhttps://soundcloud.com/armyfm/100000-110000a

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток