Заніматєльноє зброєведення: штабний ноутбук

01.11.2017
Заніматєльноє зброєведення: штабний ноутбук

Слухайте програму "Заніматєльне зброєведення" щодня о 09.30, 15.30 та 23.30


Штабний ноутбук - це безпощадна зброя, я вам доповідаю.

Кількість зламаних судєб цією страшною зброєю не піддається обчисленню. Її одночасно ненавидять, бояться і зневажають. Одним натисканням кнопочки на цій зброї статус військовослужбовця може як злетіти до небес, так і впасти в грязюку. Полковники стають майорами, солдати стають сержантами, і всі стають сезечєшніками. Більше за все штабний ноутбук любить трі вєщі - награждать нєпрічастних, наказувать нєвіновних і удалять висновки ВееЛКа. 

А ще в ньому храняться списки, списки списків, журнали реєстрацій, журнали реєстрацій журналів реєстрацій, бе-че-ес, роздавальні відомості і ще тисячі екселевських файліків та флешка замполіта з вірусами. 

Любий нормальний командир знає, що краще про*ать зброю, техніку і посвідчення офіцера, ніж штабний ноутбук. Бо в ньому вся документація, а паперові журнали заповнюються в ночь перед прибуттям правєркі зі штабу сектору. 

Ноутбук ніколи не стріляє, а якщо стріляти починає його власник, то стріляти вже пізно, а самоє врємя пісать жєнє трогатєльниє есемескі. 

Штабний ноутбук складається з х'юлет-пакерда, забембаного діловода і втраченої зарядки (а ще з АСУ Дніпро і серіала "Как я встрєтіл вашу маму", але це військова таємниця). Діловода всі ненавідят, але ніхто не хоче на його місце. Він як знамя підрозділу, і втратити його - це ще хуже чем втратити начфіна (то вапщє нємислімоє). Тому при небезпеці підрозділ затуляє його своїми тілами і стоїть насмерть, оскільки він єдиний може виписать відпустку і знає де накази сектору по стройовій.

Чистіть зброю, заряджайте тепляк та пам’ятате, що ЗСУ – це секс))

Текст Антона Колумбета

Слідкуйте у зручному форматі! Ми у соціальних мережах:
facebook.com/armyuaFM
t.me/armyfm_channel
twitter.com/Armia_fm
instagram.com/armyfm
soundcloud.com/armyfm

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток