Збірка «Пісні нескорених війною» незабаром побачить світ

02.09.2020
Збірка «Пісні нескорених війною» незабаром побачить світ

Презентація збірки пісень «Пісні нескорених війною». Важливий захід, який відбудеться 04 вересня 2020 року о 14.00, у Національному парку України «Межигір’я» для наших та про наших побратимів. Як проходив процес формування збірки і чого чекати від презентації в етері Армія FM розповіли організатори заходу.

 

 

 

 

Анастасія Сіроговська: Як виникла ідея створення збірки та що буде в програмі заходу?

Юрій Стеценко: Почалось все з 2015 року, коли побратими, які вже не мали змогу тримати зброю в руках, зрозуміли, що можуть бути корисними для моральної та психологічної підтримки. Вони почали писати пісні, які відтворювали  події, які відбувалися у ті роки. Тим самим підіймали моральний дух бійців. Володимир Кочубєєв створив фестиваль «Пісні народженні в АТО», Олександр Саримсаков створив фестиваль «Пісні народжені війною», де наша організація була співорганізаторами. Спілкуючись із побратимами, які є авторами і виконавцями своїх пісень, ми поговорили про те, що непогано було б створити книгу із піснями. Я почав збирати матеріал, допомагав мені Сергій Кононенко (Професор) – боєць 30-ї бригади. Збирали матеріал один рік і один місяць. В саму збірку ввійшли відомі виконавці серед військових, добровольців, такі як: Сергій Кононенко (Професор), Зиновій Мєдюх, Юра Сусла, В’ячеслав Купрієнко, Христина Панасюк, Софія Федина та інші.

В програмі заходу: презентація збірки «Пісні нескорених війною», концертна програма (співають автори), фуршет, концерт військово-духовного капеланського рок-гурту «Living Rocks».

Анастасія Сіроговська: Збірка побудована за класичним стилем?

Юрій Стеценко: Так. Там є ноти мелодії, гітарні акорди та слова.

Анастасія Сіроговська: Яким чином ви обирали пісні?

Юрій Стеценко: Розповсюдили інформацію, що наша організація збирається випустити пісенник, і ті, хто бажали надати матеріали, присилали нам їх. Увійшло 22 виконавці та 90 їхніх пісень. Також плануємо другу збірку.

Анастасія Сіроговська: Які пісні будуть на самій презентації та який мотив у них переважає?

Володимир Лютий: Кожен виконавець сам вирішує, що буде виконувати. Мотив патріотичного виховання та любов до України, любов до людей, що проживають на землі. У кожній пісні є любов до Батьківщини та до всього, що ми маємо.

Нікіта Гросс: Чи можна буде замовити примірник збірки та де це можна зробити?

Юрій Стеценко: Буде видано три тисячі примірників. Ми віддаємо їх в цивільні та військові бібліотеки, у школи та військові частини. Якщо нам вдасться збільшити тираж, збірка буде в книжкових магазинах. Думаю, що згодом можна бути знайти і на просторах інтернет мереж.

Анастасія Сіроговська: Кому хочете висловити подяку у допомозі організації?

Юрій Стеценко: Хочу подякувати всім, хто приймав участь у створенні пісенника, а саме: Департаменту соціальної політики, Видавництву «Крила», Командувачу Національної гвардії України генерал-полковнику Миколі Балану, Центру морально-психологічного забезпечення ЗС України, два офіцери цього центру є нашими музичними  редакторами -  Володимир Матвійчук та Андрій Бондарь.

Нікіта Гросс: Вхід вільний? Чи будуть організовані автобуси, щоб люди мали змогу дістатись місця проведення?

Юрій Стеценко: Проїзд до Центрального входу можна здійснити маршрутками з площі ім. Т. Г. Шевченка (м. Київ).

Автобуси з Контрактової площі (м. Київ) 04 вересня 2020:

- о 10.30 1 автобус (виконавці пісень, інваліди та родини загиблих Героїв);

- о 12.30 2 автобуси (інваліди, родини загиблих Героїв та ветерани АТО/ООС)

Контактна особа: Володимир (Злий)тел.: + 38 (063) 0702977, +38 (066) 5680366

Проїзд власним автотранспортом. Площа ім. Т. Г. Шевченка (м. Київ) – Нові Петрівці, КП - 4 Національному парку України «Межигір’я». Доїхати до церкви, яка буде ліворуч. Напроти церкви буде дорожній знак «Вулиця Межигірська, «Дзвінкова криниця». Повернути з центральної дороги на вул. Межигірську. Далі по прямій до КП – 4. Звернутися до охорони. Вони покажуть де стоянка автівок.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток