Збори резервістів тривають: 13 тисяч пройшли вишкіл (Аудіо)

Збори резервістів тривають: 13 тисяч пройшли вишкіл (Аудіо)

На сьогоднішній день збори пройшли понад 13 тисяч резервістів, у тому числі більше 1000 офіцерів у складі 14 бойових бригад. На даний час тривають планові збори резервістів у складі 4 бригад із Сухопутних військ і двух ВДВ. І цю хвилину там займається близько двух з половиною тисяч військовослужбовців. І ми вже для деяких із них підготували нагороди, - наглосив в ефірі Армія ФМ Артур Артеменко начальник Головного управління песроналом - заступник начальника Генерального штабу ЗС України. 

Ми вирішили поцікавитися і отримати інформацію "з перших вуст" про те, як же проходять збори. На прямому зв'язку Мирослав Гай (знаходиться в оперативному резерві, військовий блогер, волонтер) 

- Ці збори відрізняються від минулорічних з різних причин. По-перше, вони довгострокові. В минулому вони тривали два тижні, в цьому - місяць. Я, як офіцер, хоч і в молодшому званні, усвідомлюю, що зараз у нас трохи інша функція, бо вони проходили тоді, коли Російська Федерація, агресор, запровадлиа свої навчання біля наших кордонів, звичайно з усіма порушеннями усіх правил ООН щодо проевдення таких навчань. Були великі ризики і наша наявність у військовій частині фактично  була викликана тими викликами, які країна вимушена переживати. Тому ми були в готовності і між собою розмовляли, що готові до будь-яких ситуацій. Навіть до того, що навчання РФ підуть не так, як вони пропонували.  Звичайно це позначилося на навчальному процесі, який відбувався. Здебільшого ми перебували у бойовій готовності, а не мали модливості проводити усі навчання в ППД.  Зараз ми готуємося до стрибків. До речі, багато охочих потрапити на навчання до ВДВ тому, що є мрія стрибнути з парашютом. І тут є така можливість. І ми не просто стрибаємо. А нас навчають офіцери, фахівці. Дуже лояльно до нас ставляться на відміну від минулого разу. Щасливий, що не примусили зголити бороду, а сказали привести в охайний вигляд. Збори - це круто. 

Слідкуйте у зручному форматі! Ми у соціальних мережах:
facebook.com/armyuaFM
t.me/armyfm_channel
twitter.com/Armia_fm
instagram.com/armyfm
soundcloud.com/armyfm