ЗБОРИ РЕЗЕРВІСТІВ: ЯКІ ВИПРОБУВАННЯ ЧЕКАЮТЬ НА ЖИТОМИРЯН?

23.07.2019
ЗБОРИ РЕЗЕРВІСТІВ: ЯКІ ВИПРОБУВАННЯ ЧЕКАЮТЬ НА ЖИТОМИРЯН?

 

На Житомирщині розпочалися збори оперативного резерву першої черги для потреб однієї із бойових бригад Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Про це повідомив кореспондент Армія ФМ Олександр Райковський.

 

 

Він зазначив, що до 199-го Навчального центру прибули понад півтори сотні чоловіків, які вже завтра розпочнуть підготовку за окремими військовими спеціальностями.

«Усі вони різні за віком та професіями, більшість має за плечима досвід ведення бойових дій. Хтось проходив службу під час мобілізації, а хтось за контрактом. Проте, звільнившись в запас, ці чоловіки вирішили піти до оперативного резерву, щоб в разі необхідності стати на захист Батьківщини», - розповів кореспондент.

Також Райковський додав, що резервісти, які прибули до 199-го навчального центру ДШВ пройшли відбір, процедуру оформлення відповідних документів, медичний огляд, та одержали банківські картки для отримання одноразового грошового забезпечення. Їх забезпечили необхідним речовим майном та спорядженням, аби вони могли проходити підготовку і проживати в польовому таборі, де створені всі необхідні умови.

Під час курсу резервісти зможуть підвищити практичні навички з основних предметів підготовки: вогнева, тактична, фізична підготовка, водіння бойових машин, тактична медицина, а також відпрацюють стрибки з парашутом.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток