Збройні формування Росії обстріляли мирний населений пункт на Луганщині

16.09.2021
Збройні формування Росії обстріляли мирний населений пункт на Луганщині

В черговий раз збройні формування Росії провели злочинний обстріл мирного населеного пункту вздовж лінії розмежування. Про це повідомляє пресслужба ООС.

 

 


 

 

 

16 вересня 2021 року, з 06:40 до 07:50, з боку позицій збройних формувань Росії, що знаходяться в районі Весела Гора, здійснений обстріл населеного пункту Щастя із застосуванням мінометів калібрів 120 мм і 82 мм. У результаті обстрілу отримала осколкове поранення стегна і черепно-мозкову травму цивільна особа. Її стан оцінюється як задовільний.

У ході проведення спостережною групою Української сторони СЦКК верифікації наслідків вищезазначеного обстрілу встановлено та задокументовано факт пошкодження приватного будинку за адресою: вулиця Енергетиків, 2Б/15. Від розриву мін калібру 120 мм пошкоджено дах будинку, стіни, вікна та цивільні автомобілі.

Про всі порушення режиму припинення вогню Українська сторона СЦКК поінформувала СММ ОБСЄ, надавши вичерпні докази злочинів.

Зазначене грубе порушення режиму припинення вогню є яскравим доказом подальшої ескалації збройного протистояння та свідчить про небажання збройними формуваннями Росії дотримуватися режиму припинення вогню, посилюючи напруження та наражає місцеве населення на небезпеку.

У разі подальшого загострення обстановки та недотримання з боку збройних формувань Росії режиму припинення вогню Збройні Сили України залишають за собою право надавати адекватну відповідь із залученням дозволених Мінськими домовленостями сил та засобів.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток