ЖІНКИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ ВПЕРШЕ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ЗМАГАННЯХ З ВОЄНІЗОВАНОГО КРОСУ

04.10.2019
ЖІНКИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ ВПЕРШЕ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ЗМАГАННЯХ З ВОЄНІЗОВАНОГО КРОСУ

На Львівщині відбувся чемпіонат Збройних Сил України серед вищих військових навчальних закладів з воєнізованого кросу. За виснажливим і складним забігом, в якому взяли участь 80 майбутніх офіцерів зі всієї України спостерігав наш кореспондент Олексій Мазурін.

 

 

 

 

«Такі змагання серед навчальних закладів, які готують офіцерів для українського війська відбуваються кожного року. Але цьогоріч є одна особливість. Вперше у склад команд увійшли військовослужбовці жінки. Тож віднині команди складаються із 10-ти представників, двоє з яких обов’язково мають бути жінками.

Самі змагання були досить виснажливими – потрібно було подолати трикілометрову дистанцію (частина маршруту по пересіченій місцевості), бігти зі зброю та спорядженням. Під час подолання дистанції вражати мішені із АК-74 та метати гранати. У разі промахів додавався штрафний час.                  

Представниці прекрасної статі продемонстрували на змаганнях настільки високі результати, що здивували і суддів, і своїх конкурентів. Але найкращий результат в учасниці зі Львова Марії Білинської, яка значено випередила всіх своїх суперниць. Вона пройшла дистанцію за 14.39 хв. І це враховуючи, що під час трьохкілометрового забігу учасникам доводилося зупинятися для стрільби і метання гранати.                                                                                                    

Змагання проходили на Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ.                                                                                                                                                  

За результатами командної першості, перемога дісталася збірній Харківського національного університету Повітряних Сил, друге місце посіла команда львівської Академії сухопутних військ, а третє місце дісталося одеситам», - розповів Мазурін.

 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток