Житомир вшановує пам’ять загиблих воїнів-десантників

02.08.2019
Житомир вшановує пам’ять загиблих воїнів-десантників

Вже другий рік поспіль 2 серпня для українських десантників є днем пам’яті. Сотні людей, військовослужбовці, ветерани, жителі Житомира прийшли сьогодні на Смолянське-військове кладовище, де відбулися заходи з вшанування пам’яті загиблих воїнів-десантників. Чоловіків, які навічно «пішли в небо» захищаючи Батьківщину. Подробиці з місця події в ефірі Армія ФМ розповів наш спеціальний кореспондент Олександр Райківський.

«Попри те, що 2 серпня донедавна вважався святом десантника, нині цей день є днем пам’яті за сотням загиблими на Сході країни, адже з 2014 року понад п’ятсот десантників не повернулися з бойових завдань на Сході.                                                                                                          

На Смолянському військовому кладовищі відбулася панахида за полеглими в боях воїнами, покладання квітів і вінків до могил військовослужбовців. Також, цього дня, мітинги-реквієми покладання квітів та вінків до пам’ятних знаків загиблим десантникам відбулися в усіх військових частинах Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

У Житомирі на мітинг реквієм прийшло чимало тих, чиї друзі й побратими загинули. Вони кажуть, що потрібно вшановувати всіх, і пам’ятати кожного хто поклав життя за рідну землю, і майбутнє України», - розповів Райківський.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток