Житомирські десантники випробовують рекрутів

Житомирські десантники випробовують рекрутів

199-й Навчальний центр відчинив двері для кандидатів на військову службу за контрактом.  До Житомира — столиці десантно-штурмових військ з  усіх куточків України з’їхалися охочі увійти в еліту Збройних Сил України. Поринув в атмосферу наполегливої боротьби і наш спеціальний кореспондент Олександр Райковський.

 

 

 

 

Як повідомив військовий журналіст, у Житомирському навчальному центрі відбирають кращих майже із сотні рекрутів, які приїхали на перший цьогорічний відбір до десанту.

"Чи не найголовнішою є медична комісія, яку хлопці пройшли ще у своїх військкоматах. Та обов’язкове медичне обстеження ще й в навчальному центрі ДШВ. Також юнаки мають продемонструвати свою фізичну підготовку: підтягнутися на перекладині, пробігти сто і тисячу метрів. Здають нормативи під пильним наглядом інструкторів. Насамкінець на кандидатів очікує фінальний відбір професійної комісії", — повідомив спеціальний кореспондент.

Заступник начальника Навчального центру ДШВ Збройних Сил України Денис Сенчковський повідомив, що більше сотні кандидатів бажають служити в десантно-штурмових військах. Зараз триває психологічний, фізичний та медичний відбір.

"Як свідчить практика, кожен п’ятий не придатний за своїми фізичними даними чи морально-психологічними якостями до подальшого навчання", — наголосив Сенчковський.