«Звитяга Нескорених» 2020

15.06.2020
«Звитяга Нескорених» 2020

Про масштабний інклюзивний захід для воїнів АТО/ООС, які дістали ушкодження внаслідок бойових дій, - “Звитяга Нескорених” розповіла в етері Армія ФМ Альона Дьоміна.

 

 

 

 

 

 

Нікіта Грос: З якою метою започатковано проєкт «Звитяга нескорених»?

Альона Дьоміна: Це комплексний, інклюзивний захід для ветеранів, які дістали ушкодження внаслідок участі в АТО/ООС чи виконання службових обов’язків. Це стосується МВС та СБУ. Щоб хлопці знайшли для себе альтернативу, адже під час спортивних тренувань виділяється велика кількість ендорфінів, і людина перестає думати про погане. На жаль, мало таких комплексів для ветеранів, як «Invictus», і туди не всі можуть потрапити. Є чимало заходів на кшталт «Run Ukrаine». Проте це лише біг, а такі види спорту, як: стрільба з лука, паверліфтинг, спортивне орієнтування - ветерани можуть спробувати саме у «Звитязі Нескорених». 

Нікіта Грос: Ви проводите такий захід вже вдруге, які будуть особливості цього року? 

Альона Дьоміна: Все буде лаконічно. Змагання відбуватимуться суто за спортивними критеріями, ніяких фестивальних та фанових забігів. Але все ж це фестиваль, і є місцем зборів та спілкування. Цього року ми ввели – стрільбу з лука. 

Нікіта Грос: Фестиваль триватиме один день. Чи є партнери, які допомагатимуть облаштуватися людям, які приїхали з інших міст? 

Альона Дьоміна: Ми написали листа в ліцей Богуна, оскільки торік вони нам допомогли із розселенням хлопців. Поки що чекаємо на відповідь. У разі відмови шукатимемо інші варіанти. Партнери «Яготинський» допомагають із харчуванням. 

Нікіта Грос: Карантин якось вплинув на плани? 

Альона Дьоміна: Так, перенесли захід з 28 червня на 11 липня. 

Нікіта Грос: Чи збільшився попит на заявки цього року? 

Альона Дьоміна: Так, реєстрація активніша і триватиме вона до 1 липня. Зареєструватися можна на сторінці у Facebook «Звитяга Нескорених», посилання приєднане, а також під кожним постом є мій телефон. Тож дзвоніть - запитуйте. 

Нікіті Грос:  Хто цього року буде у суддівському складі?

Альона Дьоміна: Олена Буряк на веслуванні, брати Соловйові на паверліфтингу, представники Федерації спортивного орієнтування міста Києва на спортивному орієнтуванні, судді стронгмену на інвастронг. 

Нікіта Грос: Скільки видів змагань буде цього року? 

Альона Дьоміна: 7 видів: паверліфтинг, штовхання ядра, веслування, спортивне орієнтування, стрільба з лука, інвастронг та волейбол сидячи.

Нікіта Грос: Яку концертну програму плануєте? 

Альона Дьоміна: На відкриті фестивалю гратиме гурт «Шпилясті кобзарі», а тенор Юрій Годо заспіває гімн. Цього року концертна програма обмежена. Увесь захід триватиме з 11:00 до 18:00. 

Нікіта Грос: Участь можна брати тільки в одному виді спорту?

Альона Дьоміна: Ні, можна в декількох. Але звертайте увагу на свої сили.

Нікіта Грос: Які будуть нагороди? 

Альона Дьоміна: Гарні медалі, а також дипломи та партнерські подарунки. Вхід вільний для всіх. Чекаємо вас 11 липня у Києві біля Арки Дружби народів об 11:00. Навіть якщо ви не учасник, можна завітати та  спробувати себе в одному із видів спорту. 

 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток