Зараз в ефірі:

“CLOUDLESS, наче Фенікс, вже кілька разів перероджувався», - вокаліст гурту Юрій Каналош

04.02.2022
“CLOUDLESS, наче Фенікс, вже кілька разів перероджувався», - вокаліст гурту Юрій Каналош

Про підготовку до Національного відбору "Євробачення-2022" та розвиток української музики в ефірі Армія FM розповіли учасники українського поп-рок електронного гурту CLOUDLESS Юрій Каналош та Антон Панфілов.

 

 

 

 

 

Катерина Даценко: Розкажіть, як виник гурт “Cloudless”?

Антон Панфілов: Гурт створений в 2017-му і в своєму первинному складі він проіснував майже два роки. На початку 2019-го від нас пішов вокаліст та автор пісень Євген Тютюнник, після чого ми вирішили взяти коротку паузу та “переродитися”. Згодом, восени 2019-го, знайшли Юру.

Катерина Даценко: Багато відомих музичних колективів змінюють склад учасників. На вашу думку, з чим це пов'язано?

Юрій Каналош: Причин багато, але здебільшого в людей змінюються інтереси, з'являються розбіжності в думках та поглядах, або ж учасники не спрацьовуються разом. Це цілком нормально для колективу.

Катерина Даценко: Чому саме поп-рок електронний гурт?

Антон Панфілов: До того, як Юрій Каналош вступив до гурту, більшість наших пісень була в стилі лаунж, потім експериментували з гітарою та звуками. Ніколи не працювали тільки в одному жанрі, ми постійно змінюємо своє звучання. Для артиста важливо бути різнобічним, постійно розвиватись та показувати щось нове.

Валерія Подкіч: Як сформувався творчий колектив, як ви знайшли один одного?

Юрій Каналош: Антон знайшов мене на YouTube каналі «Х-Фактору». Він телефонував двічі. Спершу я відмовився, адже повністю віддався проєкту «Х-Фактор», але другий дзвінок і ключове слово “Євробачення” зіграли вирішальну роль. Тоді я сказав “так” і не пожалкував.

Катерина Даценко: Якою була ваша перша музична композиція?

Антон Панфілов: Пісня “Між світами” стала нашою візитівкою. Вона лунала в багатьох серіалах та телевізійних шоу, а також стала саундтреком до серіалу “Школа”. Ми досі виконуємо її на концертах разом із новими композиціями.

Катерина Даценко: Як відбувалася підготовка до Національного відбору на "Євробачення-2020"?

Юрій Каналош: Ми з Антоном познайомилися за тиждень до початку відбору, тому часу на створення пісень було обмаль. Пам'ятаю, як отримав від нього купу інструменталок, але жодна з них мені не сподобалась. Вже згодом повернувся до найпершої з того великого списку і зрозумів, що це саме те, що нам потрібно. Спільно ми створили демоверсію, а з часом і трек для виступу був готовий.

Катерина Даценко: Скільки етапів відбору ви пройшли?

Антон Панфілов: На жаль, нам так і не вдалось дійти до фіналу. Отримали поразку в півфіналі, що досить сильно підкосило учасників. Потім почалась пандемія, і довелось скасувати всі заплановані концерти. Постійно сварились, не могли знайти спільну мову, через що припинили спілкування майже на рік.

Катерина Даценко: На вашу думку, що стало перешкодою на шляху до перемоги?

Юрій Каналош: Як на мене, причин було багато. Ми тільки познайомились, час піджимав і все відбувалося в занадто швидкому темпі. Перед нами стояло непосильне завдання: всього за кілька днів із групи незнайомців перетворитись на згуртований колектив і стати до роботи. Перешкодою стали і технічні причини, через які нам не вдалося повністю розкритись на сцені.

Катерина Даценко: Як довго працювали над піснею для Нацвідбору до "Євробачення-2022"?

Юрій Каналош: Записав “All be alright” на диктофон ще в 2015 році, сидячи в гримерці перед виступом. Влітку 2021-го зовсім випадково згадав про неї, трохи доробив і презентував хлопцям. Потім почались перші спроби аранжування, згодом запис і подальша робота.

Катерина Даценко: Скільки зазвичай потрібно часу, щоб ідея оформилася у цілісний трек?

Антон Панфілов: Паралельно з “All be alright” працювали ще над декількома синглами, що зайняло близько трьох місяців. Багато чого залежить від сенсу, який хочеться вкласти в лірику, а ще творчого натхнення та настрою. Один трек можна записувати місяць, а на написання іншого знадобиться всього 10 хвилин.

Катерина Даценко: Що є характерною ознакою гурту "Cloudless"?

Юрій Каналош: Незважаючи на те, що всі ми різні і в минулому мали багато непорозумінь, ми змогли стати сім'єю і згуртуватись заради спільної мети. Музика об'єднала нас.

Катерина Даценко: Як щодо найулюбленішої пісні з дискографії "Cloudless"?

Антон Панфілов: Для мене однозначно це “All be alright”. Надзвичайно драйвова пісня, яка надихає на перемогу.

Юрій Каналош: В моєму серці знайшлося місце для трьох пісень: “All be alright”, “Псих” та “Між світами”.

Катерина Даценко: Яка атмосфера панує за лаштунками під час Національного відбору?

Юрій Каналош: Особисто я отримав неймовірний заряд позитиву від спілкування з людьми, з боку яких не відчував жодної конкуренції. Всі прийшли отримувати задоволення, тому за лаштунками панувала дружня та затишна атмосфера.

Антон Панфілов: Ми повністю відпустили себе на прослуховуванні і просто насолоджувались процесом. Від продюсерів та режисерів не було ніякого тиску. Енергія за лаштунками била через край.

Катерина Даценко: На вашу думку, чому саме гурт "Cloudless" повинен потрапити на "Євробачення-2022"?

Юрій Каналош: Можливо, ми і справляємо враження людей, за плечима у яких стоїть група професіоналів, але нам всього довелось досягати власними силами. Ми - “Безхмарні”, але наше життя зовсім не безхмарне. Було багато моментів, коли здавалося, що не залишилося шансу на мрію. Проте подолавши ці перешкоди, ми стали тими, ким можна пишатись, а наша музика говорить все за нас.

Антон Панфілов: “Cloudless” доволі молодий гурт, який, наче Фенікс, вже кілька разів перероджувався, а зараз створює музику, яка подобається всім. Ми хочемо, щоб українці також пишалися нами.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 097 1991.8.24
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток