92-га бригада отримала нового командира

92-га бригада отримала нового командира

На Харківщині у окремій механізованій бригаді імені кошового отамана Івана Сірка відбувся урочистий ритуал прощання з Бойовим Прапором частини командира бригади полковника Володимира Кокорєва, якого переведено на вищу посаду. Докладніше в ефірі Армія FM розповів наш кореспондент Олег Плаксій.

 

 

 

Як повідомив журналіст, військову частину Володимир Кокорєв очолював із березня 2017 року. Відтепер він призначений на посаду заступника командувача військ з підготовки оперативного командування «Схід».

«Наказ про нові призначення зачитав командир оперативного командування «Схід» генерал-майор Олександр Нестеренко. Також він відрекомендував особовому складу нового командира бригади – підполковника Павла Федосенка», - зазначив кореспондент.

Павло Юрійович Федосенко - Народний Герой України, своє життя присвятив військовій службі. У лавах Збройних Сил України – з 1991 року. 

Захищає Україну на Донбасі з травня 2014 року. Від початку російської агресії на Донбасі воював у складі 40-го батальйону територіальної оборони «Кривбас», потім – у лавах 54 окремої механізованої бригади. Одним із перших 7 серпня 2014 року штурмував позиції ворога під Іловайськом, на початку 2015 року виконував бойові завдання поблизу Дебальцевого. Брав участь у бойових діях на Світлодарській дузі. Тричі поранений. 

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій Присязі під час російсько-української війни, Павло Федосенко нагороджений орденом «За мужність» III ступеня та численними відомчими відзнаками.