93 ОМБр Холодний Яр помстилася за свого загиблого бійця і нанесла противнику втрат

09.04.2019
93 ОМБр Холодний Яр помстилася за свого загиблого бійця і нанесла противнику втрат

Кілька днів тому бійці 93 механізованої бригади Холодний Яр, відповідаючи на ворожий обстріл, знищили три бойові машини піхоти. Як це відбулося і чи поніс противник втрати в ефірі Армія ФМ розповів прес-офіцер 93 бригади Холодний Яр Олександр Галкін.

 

 


«Рано вранці ми планово проводили над позиціями противника аеророзвідку з безпілотника. У посадці були виявлені три ворожі БМП. Вони стояли доволі кучно, тому було прийняте рішення – нанести удар із штатних бойових засобів, які є в батальйоні і дозволені мінськими домовленостями. В ніч до цього ворог вів по нашим позиціям провокуючий вогонь, тому був спланований удар у відповідь по їхнім позиціям, щоб їх придушити і дати зрозуміти, що з 93 бригадою жартувати не потрібно. Про втрати ворога говорити точно не можу, але БМП були дуже пошкоджені, бо їх відтягували». – розповів Олександр Галкін.

«Зараз у нас загострення. У порівнянні з ситуацією, яка була до виборів, ворожа агресія нарощується. Здається, що вони чекали перед виборами і не заважали голосувати. Хотіли, напевно, щоб сепаратисти, зрадники, і їх російські куратори, зробити статистичну вибірку про кандидатів, які проходить, які їм вигідні, які не вигідні. Зараз ситуація буде нарощуватися», - додав прес-офіцер.

Учора, 8 квітня, в районі населеного пункту Авдіївка через обстріли бойовиків загинув український військовослужбовець, проте, ЗСУ відповіли на ворожий обстріл та знищили спостерений пункт противника.

«Буквально, вчора у нас був загиблий, у районі Авдіївки, на позиціях, які виходять на донецький аеропорт. Був постріл по позиції з протитанкової керованої ракети, вбило нашого бійця. В цю ж ніч ми нанесли удар у відповідь по військам зрадників і окупантів. Знищили їм одну вогневу позицію. Щоб дати їм ще раз зрозуміти, що з нами жарти дуже плачевно закінчуються. Про втрати у ворога не знаю, все залежить від позиції, які там укриття, як вони встигли сховатися. Але те, що там є 300-ті, це 100%», - розповів Олександр Галкін.

Він також наголосив, що 93 механізована бригада Холодний Яр завжди готова завдати ворогу удар у відповідь і відстоїть кожного свого бійця.

«Ми готові давати відповідь ворогу з 2014 року. Хлопці, вже засиділися на місці і чекають команди. А людям, які бояться, я хочу сказати, що час прийти в себе, трохи подумати, що вони роблять зі своїм волевиявленням. І маю дуже велике прохання до людей – не стріляйте нам у спину, ми цього не заслужили», - наголосив прес-офіцер.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток