"Алло! Говорить Харків", або як зазвучала перша радіопрограма

15.11.2020
"Алло! Говорить Харків", або як зазвучала перша радіопрограма

Працівники радіо, телебачення та зв’язку України відзначають професійне свято. Їхній девіз: «Ми працюємо, щоб Україна стала розвиненою інформаційною державою».

Свято встановлено згідно з Указом Президента «...на підтримку ініціативи працівників радіо, телебачення та галузей зв’язку України...» від 11 листопада 1994 року.

 

 

Історія свята розпочалася 16 листопада 1924 року, коли у Харкові в ефір вийшла перша в Україні радіопрограма. Цікаво, що перші слова українського радіо почули 70 радіоаматорів. Дикторів тоді, звичайно, в штаті не було. Тому відкрив передачу технік, який за звичкою на початку тричі промовив у мікрофон: «Алло». А потім ще тричі: «Говорить Харків». Так чи інакше, але відтоді журналісти та працівники сфери радіо відзначали цей день як професійне свято. Нині ж до них долучилися телевізійники, представники інтернет-ЗМІ. Цей день відзначають і фахівці зв’язку, що забезпечують роботу телефонних мереж та мереж Інтернет-зв’язку.

Сучасний світ важко уявити без інформаційних технологій, інновацій та зв'язку. Нині слухають радіо, дивляться телевізор і користуються зв’язком мільйони. А працюють у цій сфері більше 250 тисяч людей. У наш інформаційний час без щоденної кропіткої роботи медіамовників просто не обійтися. Люди цієї професії не знають звичних для багатьох вихідних і свят, адже радіо- та теленовини виходять щодня, в будь-яку пору року та за будь-якої погоди. А мобільні телефони та інтернет стали неодмінними атрибутами сучасного життя. Забезпечуючи зв'язок особистості зі світом, працівники електронних масмедіа роблять наше життя цікавим і зручним.

Радіостанція Армія FM вітає всіх своїх колег - працівників телебачення, радіо та зв'язку зі святом! Бажаємо всім українським медіа-мовникам – здорової і чесної конкуренції, оперативності, неупередженості, модернізації технічних можливостей, креативних ідей та професійного зростання. Від цього залежить формування якісної медіакультури в нашому суспільстві, підвищення рівня інформаційної безпеки та процвітання нашої країни.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток