Армійська авіація відпрацьовує польоти з новим обладнанням

11.02.2020
Армійська авіація відпрацьовує польоти з новим обладнанням

На Львівщині армійські авіатори Сухопутних військ виконують планові польоти в складних метеорологічних умовах. Льотчики використовують новітнє обладнання та готують одне з повітряних суден для виконання завдань у місії ООН. Подробиці в ефірі Армія ФМ розповів наш спеціальний кореспондент Віктор Ануфрієв.

 

 

 

«Ескадрилья 16-ї окремої бригади здійснює планові польоти на вертольотах Мі-2 та Мі-8. Завдання виконує весь особовий склад: і молоді льотчики, і досвідчені пілоти.

Авіатори тренуються і за складних метеоумов, аби пристосуватись до польотів за такої погоди. Літають як вдень, так і вночі.

Із вимкненими приладами освітлення тренуються в цілковитій темряві на висоті до 600 метрів. Для роботи використовують спеціальні шоломи з окулярами нічного бачення

Льотчики активно експлуатували один із транспортних вертольотів Мі-8, який найближчим часом замінить інший борт у миротворчій місії ООН українського національного контингенту в Африці», - розповів Ануфрієв.

За словами кореспондента, льотчики також тренувались підіймати та опускати умовний вантаж з певної висоти.

«Орієнтовно за одне таке тренування кожен льотчик збільшує наліт в середньому на годину. Літають армійці досить часто, тож досвіду та професійності нашим авіаторам не позичати», - додав Віктор Ануфрієв.

 

 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток