Армійський гороскоп на 1 грудня 2020 року

Армійський гороскоп на 1 грудня 2020 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Чого очікувати на вихідні, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

 

Овен

Овни нарешті зможуть спокійно видихнути, забути трохи про службу та займатися своїми справами, адже ваш рапорт на відпустку вже ухвалений.

Телець

Тельцям також варто передихнути та приділити увагу своєму здоров’ю. Краще не затягуйте, а зверніться до санчастини.

Близнюки

Цього дня ви зможете приділити достатньо часу своїй другій половинці, яка може думати, що ви до неї байдужі через надмірну зайнятість. Краще не затримуватись після вечірнього шикування, а одразу вирушати додому.

Рак

Можливо, перед тим як піти на відпочинок після добового наряду, ви посварилися з кимось у колективі або насолили начальству. Подумайте над тим, як можна виправити ситуацію та вийти сухим із води. 

Лев

Вас чекає довгоочікуваний тривалий вихід у поле зі своїм взводом. Незважаючи на те, що навчання обіцяють бути досить крутими, вам все одно важко позбутися хвилювань і переживань. 

Діва

Сьогодні Діви отримають приємну винагороду у вигляді позачергового звільнення. Однак постарайтесь тримати себе в руках, ніхто не застрахований від форс-мажорів.

Терези

Вам варто бути уважнішими до обстановки на передових позиціях. Ви можете навіть не помічати, наскільки близькі потребують вашої підтримки. Зателефонуйте і поцікавтесь, як у них справи.

Скорпіон

Вас чекає давно запланована перевірка від коменданта вашої частини. Варто запастися силами та терпінням, адже такі заходи можуть добряче попсувати нерви. 

Стрілець

Якщо ви не приборкаєте свій крутий норов, потерпатимете від емоційного виснаження. Скористайтеся порадами військових психологів, щоб відновити свої моральні сили та повернутися в робочий ритм сповненим сил і енергії.

Козоріг

Вам не завадить влаштувати "день для себе". Виконайте ті завдання, які давно відкладали на завтра. Командир гідно оцінить ваші успіхи

Водолій

Саме час зробити відверте зізнання. Найперше собі. Можливо, у вас сумніви щодо обраної військово-облікової спеціальності. Зробіть ревізію своїх планів і визначтеся, чого хочете від життя.

Риби

Не варто впадати в паніку та намагатися зробити за один день все, на що не було часу протягом року. Краще побережіть здоров'я та делегуйте кілька завдань підлеглому особовому складу.