Армійський гороскоп на 10-11 жовтня 2020 року

09.10.2020
Армійський гороскоп на 10-11 жовтня 2020 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Чого очікувати на вихідні, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Гороскоп обіцяє вам дуже цікаві вихідні. Планується багато заходів у військовій частині, а заодно ви матимете шанс налагодити давно зіпсовані відносини.

Телець

Вихідні пройдуть в режимі тиші. Ви чітко все спланували, тож виконайте всі справи за пунктами. Ну а ввечері зможете видихнути і відпочити.

Близнюки

А ось представникам цього знаку гороскоп прогнозує дуже ледачі дні. Після такого насиченого подіями тижня ви заслужили гарний передих, тому відновлюйте бойові можливості.

Рак

Ви будете намагатись виконати кілька наказів одночасно. Не факт, що впораєтеся, але день видасться продуктивним гарантовано.

Лев

Самотні бійці зазнають змін на любовному фронті, а ось усім, в кого є пара, випаде прекрасний день із дорогими людьми. Коротше, Леви будуть у шоколаді.

Діва

У ці вихідні ви не схильні терпіти чужі дисциплінарні проступки. Ви й так маєте вимогливий характер, а зараз сприйматимете все особливо гостро.

Терези

Вам гороскоп на вихідні настійно радить зайнятися ліквідацією безладу у бліндажі. І мова не тільки про оточуючий простір, але і ваш внутрішній стан.

Скорпіон

Представники цього знаку мають гарну можливість провести час у родиному колі. Ви зможете вдосталь відпочити, повеселитися і взагалі всіляко підзарядити батарейки.

Стрілець

Вам вдасться вирішити масу питань та директив зі штабу настільки швидко, що й самі будете здивовані.

Козоріг

Зірки радять: перепочиньте, військовий обов’язок не втече, а вихідні для того й створені, щоб долучатися до всіляких приємних розваг.

Водолій

Говоріть сьогодні всім можливостям "так". Якщо у вас є сумніви, порадьтесь з військовими фахівцями.

Риби

Є ризик потрапити в ситуацію, реакція на яку в оточення буде несхавально. Також не йдіть на радикальні кроки – високий ризик потрапити під ворожий обстріл.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток