Армійський гороскоп на 10 липня

Армійський гороскоп на 10 липня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

 

Овен

Сьогодні буде не дуже вдалий робочий день. Але не беріть службові справи близько до серця. Проведіть п'ятницю в колі побратимів або сім'ї. Вони покращать вам настрій.

Телець

У представників цього знаку день буде спокійним, усе обійдеться без порушень військової дисципліни. Зірки обіцяють цікаву зустріч, якщо будете уважні на плацу.

Близнюки

П'ятниця стане плідним днем на службі. Ви легко впораєтеся з усіма наказами, які отримаєте сьогодні від керівництва. Але ввечері покваптесь піти з роботи, аби не запізнитися на важливу зустріч.

Рак

Сьогодні на вас звалиться безліч директив зі штабу, з якими не впоратись за день. Тож ви заздритиме колегам у відпустці, але не переймайтесь, невдовзі ролі поміняються.

Лев

Вам сьогодні буде не до жартів у секторі обстрілу, але вечір обіцяє романтику. Тож сходіть зі своєю другою половинкою на побачення або напишіть любовний лист тому, хто вам давно подобається. 

Діва

Наприкінці тижня ви будете нестійкі до стресу. П'ятниця - слушний час, щоб закінчити розпочаті справи і збавити божевільний темп буднів. Сьогодні не зайвим також буде завітати на консультацію до військового психолога.

Терези

Вам доля підготувала невелику пригоду. Будьте готові до сюрпризів і запасайтесь терпінням. У вас сьогодні з'являться нові заздрісники і вороги. Тримайтеся подалі від лінії розмежування.

Скорпіон

Представники цього знаку сьогодні знайдуть гармонію з навколишнім світом. Щоб провести п'ятницю з сімейним підрозділом, не затримуйтесь на службі. Керівництво і ваші підлеглі це все одно не оцінять.

Стрілець

Вам сьогодні військовий колектив добряче зіпсує настрій. Постарайтеся не нервуватися. Іноді краще мовчки вислухати, ніж провокувати сварку. До вечора ви все забудете.

Козоріг

Сьогодні зірки обіцяють вам натхнення й успіх у всіх бойових завданнях. Саме час домовиться про важливі ділової зустрічі, почати новий проєкт, освіжити знання або просто покращити навички керування БТРом.

Водолій

П'ятниця видасться найбільш насиченим робочим днем. Сьогодні ви ризикуєте витратити багато енергії та  ризикуєте повернутися в розташування підрозділу втомленими та роздратованими. Тож притримуйте коней.

Риби

Представникам цього знаку краще уникати невиважених дій і рішень. Можливо, ви просто дарма витратите багато часу на безглузді завдання, за які не отримєте ні подяки, ні бойової слави.