Армійський гороскоп на 10 листопада 2020 року

09.11.2020
Армійський гороскоп на 10 листопада 2020 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Ранок вівторка злякає вас купою шикувань та нарад, яка може здатися вам нездоланною, але ви з усім швидко впораєтеся, оскільки будете неймовірно енергійні і продуктивні.

Телець

Згідно з гороскопом, цей день у вас вдалий, щоб завести вигідні знайомства і корисні зв’язки з полковниками.

Близнюки

У вівторок вас буде супроводжувати удача в усіх бойових операціях. Особливо добре вдаватимуться нові проєкти. Тож не гайте часу!

Рак

Цього дня вдаватимуться короткострокові завдання, які потребуватимуть інтуїтивного підходу. Роботу над стратегічними проєктами краще відкласти на потім.

Лев

Гороскоп обіцяє дуже насичений подіями день: багато справ, важливих зустрічей і, можливо, навіть зміни на любовному фронті. Чим не казка, га?

Діва

Здається, саме сьогодні зірки до вас не дуже прихильні. Проблеми можуть виникати і на службі, і в особистому житті, але не впадайте у відчай – скоро все налагодиться.

Терези

Сьогодні ви повинні бути готові до будь-яких змін на лінії зіткнення. Доля може видати такий кульбіт, якого ви ніяк не очікували. 

Скорпіон

Сьогодні у вас хвилюючий день. Ви можете повернутися на попередні позиції. Щоб цього не сталося, доведеться здолати чимало справ.

Стрілець

У вівторок налаштовуйтесь на краще і намагайтеся уникати конфліктів у військовому колективі. Проблему ви цим все одно не вирішите, а ось нерви собі добряче зіпсуєте.

Козоріг

Гороскоп каже, що сьогодні ви зможете досягти успіху в плануванні оборонних закупівель, якщо будете обізнані з усіма справами. До того ж вас можуть осяяти блискучі ідеї, які матимуть довготривалий ефект.

Водолій

У вівторок ви будете на висоті і знайдете підхід навіть до тих військових експертів, з якими раніше не дуже ладнали.

Риби

Дійте поступально, незважаючи на плутанину навколо вас. Також зірки рекомендують подбати про здоров’я. Не зайвим буде зазирнути до шпиталю.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток