Армійський гороскоп на 10 серпня

09.08.2020
Армійський гороскоп на 10 серпня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Ви відчуєте сьогодні приплив сил, енергії й натхнення. Це вдалий початок робочого тижня. Однак не давайте волю емоціям, не відволікайтеся на дрібниці та пустощі з побратимами.

Телець

Можливо, сьогодні надійде наказ прибути на службу раніше, ніж зазвичай. У цей день важливо взяти себе в руки й швидко реагувати на всі зміни в підрозділі.

Близнюки

Ідеальний день для того, щоб сконцентруватися на планах і основних справах. Близнюкам варто відкинути все, що може почекати і приділити час першочерговим бойовим завданням.

Рак

Квітень в цілому сприятливий для романтичних витівок, а також облаштування та налагодження повсякденної діяльності вашої роти. І цей день дає вам впевнений сигнал зробити перший крок.

Лев

Гороскоп обіцяє пригоди, можливо, тривале службове відрядження, яке виявиться не настільки виснажливим і витратним, як ви припускали. Ви зможете зібрати думки та скласти план дій.

Діва

Ймовірно, що події сьогоднішнього дня змусять зважитися на серйозну розмову з близькою людиною. Однак відкладіть з'ясування стосунків на кінець тижня. І переконаєтеся, що стратегічна перевага на вашому боці.

Терези

Не відмовляйтеся сьогодні від пропозиції затриматися в розташуванні батальйону. Нехай ви звільнетесь зі служби пізніше за інших, але винагорода того варта.

Скорпіон

Наприкінці дня ви потерпатимете від наслідків стресу. Раптові зміни під час командирської наради зіб'ють зі звичного ритму, бо такі різкі нововведення вам не до душі. Вдихніть і зберіться з силами, і роздратованість поступово відступить.

Стрілець

Вам сьогодні загрожують великі фінансові витрати. Але ані користі, ані особливого задоволення вони не принесуть. Порадьтесь із військовим фінансистом, як краще вирішити цю ситуацію.

Козоріг

Якщо ви давно виношуєте ідеї ремонту, перебудови чи навіть парко-господарського дня, саме час починати. Ймовірно, у вас вийде залучити підлеглий особовий склад, тож не відмовляйтеся від їхньої допомоги як ділом, так і словом.

Водолій

Пріоритетами сьогоднішнього дня є дисципліна, уважність і рішучість. Можливо, слід піти на ризик, однак зважені прорахунки й своєчасне прийняття рішень залишать вас тільки у виграші.

Риби

Представники цього знаку гороскопу давно очікують на диво, рааптові повороти долі й пригоди.  Пильнуйте, ви отримаєте перший сигнал від підрозділу розвідки, час змін настав.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток