Армійський гороскоп на 11 серпня

Армійський гороскоп на 11 серпня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Овни нарешті зможуть спокійно видихнути, забути трохи про службу та займатися своїми справами. Адже ваш рапорт на відпустку вже схвалений.

Телець

Тельцям також варто розслабитися та приділити увагу своєму здоров’ю. Краще не затягуйте, а зверніться до санчастини.

Близнюки

Цього дня ви зможете приділити достатньо часу своїй другій половинці, яка може думати, що ви до неї байдужі через надмірну зайнятість. Краще не затримуватись після вечірнього шикування, а одразу вирушати додому.

Рак

Можливо, перед тим як піти на відпочинок після добового наряду, ви посварилися з кимось у колективі або насолили начальству. Подумайте над тим, як можна виправити ситуацію та вийти сухим з води.

Лев

Вас чекає довгоочікуваний тривалий вихід у поле зі своїм взводом. Попри те, що навчання обіцяють бути досить крутими, вам все одно важко позбутися хвилювань і переживань.

Діва

Сьогодні Діви отримають приємну винагороду у вигляді позачергового звільнення. Однак постарайтесь тримати себе в руках, ніхто не застрахований від форс-мажорів.

Терези

Вам варто бути уважнішими до обстановки на передових позиціях. Ви можете навіть не помічати, наскільки близькі потребують вашої підтримки. Зателефонуйте і поцікавтесь, як там у них справи.

Скорпіон

Вас чекає давно запланована перевірка від коменданта вашої частини. Вам варто запастися силами та терпінням, адже такі заходи можуть добряче попсувати нерви.

Стрілець

Якщо ви не приборкаєте свій крутий норов, вам загрожує емоційне виснаження. Скористайтеся порадами військових психологів, щоб відновити свої моральні сили та повернутися в робочий ритм повними сил і енергії.

Козеріг

Вам не завадить влаштувати "день для себе". Виконайте ті завдання, які давно відкладали на завтра. Командир гідно оцінить ваші успіхи

Водолій

Саме час зробити відверте зізнання, першою чергою, самим собі. Можливо, вас сумніви з приводу обраної військово-облікової спеціальності. Щиро поговоріть з собою і визначтеся, чого хочете від життя.

Риби

Не варто впадати в паніку та намагатися зробити за один день все, на що не було часу протягом року. Краще побережіть здоров'я та делегуйте кілька задач підлеглому особовому складу.