Армійський гороскоп на 11 травня

10.05.2020
Армійський гороскоп на 11 травня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Початок тижня відмінно підійде для підвищення боєздатності підрозділу та старту нових творчих проєктів. Будьте готові до того, що близькі можуть образитися на те, що ви занадто багато часу приділяєте роботі. 

Телець
У понеділок може вирішитися проблема, яка дуже давно турбує вас. Однак, щоб це сталося, потрібно і самим зробити перший крок. Можливо, вам допоможе відверта розмова з командиром або ж рішучий вчинок. 

Близнюки
А ось Близнюків чекає нестабільний день на новій посаді. До того ж, нерви та переживання з цього приводу можуть призвести до погіршення самопочуття.

Рак
Сьогодні ви можете будувати плани тактичного наступу, а також сміливо приймати важливі рішення. Зірки обіцяють успіх у будь-яких починаннях. Крім того, зверніть увагу на сімейні відносини та справи сердечні. 

Лев
Перша половина понеділка буде для Лева сприятлива в плані нових романтичних знайомств. Навіть якщо спочатку вам здається, що з цивільними особами вас зовсім нічого не пов'язує, не поспішайте робити висновки. 

Діва
Дівам варто приділити увагу фінансам. Не виключено, що ви заборгували значні суми, які не завадило б повернути побратимам в найшвидшому часі. Уважно розплануйте бюджет і постарайтеся в стислі терміни знайти вихід з кризової ситуації

Терези
Понеділок ідеально підходить для важливих покупок. Рівень їх важливості визначайте самі. Неважливо, купуєте ви нові емблеми для або ж новий автомобіль, це капіталовкладення вас не підведе.

Діва
Сьогодення вимагає від вас організованості та підвищеної концентрації уваги. Від цього залежить ваше просування у військовому званні в найближчому майбутньому.

Скорпіон
Вас чекає маса конфліктів з оточуючими. Можливо, вам здається, що всі вас не розуміють і недооцінюють ваш бойовий досвід. З'ясуйте, що саме не влаштовує людей, і зробіть правильні висновки.

Козоріг
Понеділок — день для важливої розмови з вищестоящим керівництвом. Уважно вислухайте всі аргументи керівників і подумайте про те, чи реально втілити їх накази в життя.

Водолій
Вас чекає спокійний день та планомірний день в плані несення служби. Ви можете сміливо розв'язувати професійні питання. Але не варто нехтувати допомогою колег. 

Риби
У відносинах з коханою людиною у Риб почалася стадія взаєморозуміння. Однак для того, щоб зміцнити ваші відносини, увімкніть фантазію й організуйте незабутню романтичну вечерю та поділіться цікавими історіями вашої бойової звитяги.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток