Армійський гороскоп на 12 червня

11.06.2020
Армійський гороскоп на 12 червня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

На вас чекає нелегкий день на службі, доведеться долати чималу смугу перешкод. Увечері спробуйте облишити звичні справи та присвятити себе відпочинку в компанії рідних вам людей.

Телець

Чудовий настрій у вас буде від самого ранку. Не піддавайтеся впливу агресорів, якщо в п'ятницю вони трапляться на вашому шляху.

Близнюки

Останнім часом вам все вдається дуже легко, тому варто навчитися цінувати цей період і користуватися нагодою. Не забудьте подякувати людям, причетним до ваших успіхів.

Рак

Астрологи радять вам задуматися про відпочинок поза розташуванням військової частини. Час вже перевести дух, адже все й одразу все одно не встигнете зробити.

Лев

Зірки радять тренувати снайперське терпіння. Саме сьогодні воно вам знадобиться як ніколи. Не надто переймайтесь через шпильки та докори близьких людей, вони лише хочуть більше уваги. 

Діва

Останнім часом ви поводитесь дещо по-дитячому. Саме сьогодні зірки рекомендують максимально тверезо оцінити ситуацію на лінії зіткнення, інакше наслідки можуть бути непередбачуваними.

Терези

Для вас сьогодні настає режим тиші. Важливо розуміти, що все повинно йти за планом, своєю чергою. Не варто квапити події та бігти попереду потяга, інакше можете нашкодити собі. 

Скорпіон

Не варто рубати з плеча і стріляти всліпу. Ви занадто близько берете до серця дрібниці. Постарайтеся оцінювати ситуацію з гумором. 

Стрілець

Гороскоп на сьогодні попереджає: не варто проводити важливих нарад чи шикувань, а також планувати далеких поїздок. Ви не отримаєте ані морального задоволення, ані фінансової вигоди.

Козоріг

Не впадайте у розпач, тому що саме сьогодні зірки усміхнуться. Всі службові питання вирішите максимально безболісно і вигідно. Всесвіт допоможе вам перемогти.

Водолій

Цей тиждень загалом не був для вас вдалим, але в п'ятницю ви досягнете точки кипіння. Не дійте усупереч сімейному підрозділу, адже можете втратити їхню любов і підтримку.

Риби

П'ятниця промайне, як одна мить: завдання з бойової підготовки вдасться грамотно реалізувати, і взагалі всі питання вирішаться легко і невимушено.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток