Армійський гороскоп на 13-14 березня 2021 року

12.03.2021
Армійський гороскоп на 13-14 березня 2021 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Чого очікувати на вихідні, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Важливі домовленості залиште на наступний тиждень. Конфлікти з особовим складом можуть вибити з робочої колії, проте не засмучуйтесь, вам неодмінно все вдасться.

Телець
Подивіться на старі проблеми під новим кутом. Головне у розв'язанні найскладніших питань оптимізм і наполегливість.

Близнюки
Настав час доленосних рішень щодо вашої військової кар’єри. Варто заручитися підтримкою професіоналів, і  ви зможете здійснити неймовірне.

Рак
Налаштуйтесь на активну взаємодію із зовнішнім світом. Протягом доби ви не раз почуєте комплімент від колег по службі, гарну новину, а може, отримаєте заохочення від вищого керівництва.

Лев
Надмірна самовпевненість та втрата самодисципліни під час виконання доручень командирів може призвести до втрат грошового забезпечення.

Діва
Не порушуйте військового етикету, статутів, пропонуйте нові ідеї, і тоді ваша військова кар’єра  піде угору. Гарний час для самоосвіти та відпочинку.

Терези
Служба службою, але сьогодні приділіть час сім’ї, адже ваші рідні потребують уваги найбільше.

Скорпіон
Можете братися за завдання як від вищого керівництва, так і за сімейні справи. Зірки віщують успіх в усіх сферах життя.

Стрілець
Надмірна вимогливість може загасити бойовий дух особового складу. Тож подумайте про заохочення і додаткові стимули для підлеглих — і усі заздритимуть результатам вашого підрозділу.

Козоріг
Доля готує для вас несподіванки та пригоди. Можливо, невдовзі ви поїдете у відрядження, яке назавжди змінить ваше військове життя.

Водолій
Ви будете оточені увагою та турботою. Але не забувайте, що турботи потребують і ваші побратими. Тому не будьте байдужим, підставте плече товаришам, які зараз у скруті.

Риби
День буде дуже напруженим, але не варто опускати руки, адже ви є взірцем для колег по службі. А щоб швидко вирішити усі складнощі, прислуховуйтесь до порад рідних, адже вони поганого не підкажуть.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток