Армійський гороскоп на 13 березня

12.03.2020
Армійський гороскоп на 13 березня

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнавайтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овни
Сьогодні у вас може виникнути потреба у підтримці. Не бійтеся звернутися до свого командира, він допоможе вам у розв'язання проблемного питання.

Тельці
Висловлюйте свої думки впевнено, але не намагайтеся контролювати все і всіх довкола. Ваш особовий склад подякує вам за такий підхід. 

Близнюки
Сьогодні військовослужбовців цього знаку може потурбувати питання грошей. Спробуйте зекономити й не витрачати всі заощадження на перекус у Чіпку.

Раки
Цей день буде насичений великою кількістю важливих справ. Не варто братися за все і відразу, розподіліть свої справи між особовим складом. 

Лев 
Непохитність у фінансових питаннях може спрацювати проти вас. Можливо, вас будуть турбувати страхи з приводу втрати фінансової стабільності. Тому за консультацією краще йдіть у фінансову службу військової частини.

Діви
Сьогодні ви отримаєте схвалення з боку начальства. Сміливо натякайте на заохочення, а також відмовтеся від сумнівів і сконцентруйтеся на можливостях, які виникають.

Терези
Доба обіцяє приємні зустрічі, в тому числі із побратимами. Спогади про минуле можуть вас захопити зненацька.

Скорпіони
Доба не буде найкращою — можливі зіткнення з ситуаціями, які вас засмутять. Ви можете відчути себе самотнім, але не забувайте, що поруч з вами ціле військо патріотів!

Стрільці
Важливо буде не стати в'язнем власного негативного мислення. Перспектива майбутнього підвищення по службі може викликати у вас тривогу.

Козороги
У першій половині дня потрібно проявити активність і наполегливість у спілкуванні з начальством. Намагайтеся не втручатися в чужі справи й сконцентруватися на своїх прямих обов'язках. 

Водолії
Старайтеся обмежити спілкування з конфліктними військовослужбовцями. Краще зосередитися на розв'язанні фінансових питань.

Риби
У першій половині дня намагайтеся не втручатися в розбіжності між побратимами. Необхідно зайняти позицію спостерігача, щоб зберегти авторитет. У другій половині дня спробуйте відволіктися від ситуації й знайти нестандартне розв'язання проблеми.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток