Армійський гороскоп на 13 квітня 2021 року

12.04.2021
Армійський гороскоп на 13 квітня 2021 року

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнавайтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
У вівторок на вас чекає довгоочікуваний вихід у поле для відпрацювання навичок із бойової підготовки. Постарайтеся провести час із користю, не втративши жодної можливості. 

Телець
На початку дня на Тельців чекає серйозна розмова з комендантом вашої військової частини. Попри те, що вона буде не найприємнішою у вашому житті, вона допоможе розставити всі крапки над "і". 

Близнюки
Вівторок у вас насичений та позитивний. На вас чекають не тільки приємні зустрічі з побратимами, але й нові знайомства, які надалі відіграють важливу роль у вашому житті.

Рак
Ви отримаєте гідну фінансову винагорода за ураження ворожої техніки. Ця ситуація —
знак, що необхідно завжди наполегливо йти до своєї мети, як би важко не було і які б перешкоди не траплялися на шляху.

Лев
Варто трохи заспокоїтися та зосередити енергію на важливих наказах і директивах. Не розпорошуйтеся на дрібниці та не витрачайте час на те, що не дасть жодної користі.

Діва
У вівторок у Дів можуть виникнути проблеми у сімейному підрозділі. Будьте обережні зі своїми словами, адже можете образити найближчу людину.

Терези
Зірки обіцяють спокій та спокійний ритм на службі. У вівторок не відбудеться нічого особливого, але й поганих новин не отримаєте. Можете спокійно робити свої справи та залагоджувати робочі запити.

Скорпіон
Варто серйозно взятися за своє здоров'я. Які б неприємні процедури вам не довелося пройти у військовому госпіталі, краще "відбутися легким переляком".

Стрілець
Вівторок видасться не менш важким, ніж понеділок. Конфлікт з порушником дисципліни у вашому підрозділі триватиме. 

Козоріг
На вас чекають приємні сюрпризи, які допоможуть відволіктися від повсякденної діяльності. Абстрагованість від проблем допоможе провести вівторок у гарному настрої.

Водолій
Сьогодні краще зайвий раз не ризикувати здоров'ям і поводитись максимально спокійно та стримано. Зірки не радять вирушати в цей день на бойове завдання.

Риби
Вівторок буде вкрай тривожним. За що б ви не взялися, постріли будуть неточними, а всі слова близькі сприйматимуть вороже. Щоб уникнути цього, постарайтеся згладжувати всі гострі кути.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток