Армийський гороскоп на 13 липня 2021 року

Армийський гороскоп на 13 липня 2021 року

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як ліпше за все провести цей день дізнавайтесь з нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

Овен

Саме час провести день зі сім’єю. Тому відправляйтесь до керівництва та беріть відпустку, Вам неодмінно підуть на зустріч.

Телець

На вас очікує приємна процедура з отримання грошей. Можлива премія, або ж якісь ліві надходження.

Близнюки

Ви починаєте відпочивати вже сьогодні, але незважаючи на те, що свідомо відсунули всю роботу і вирішили більше лежати і байдикувати, голова все одно не заспокоюється, що можна отримати рапорт від командира.

Рак 

Цього дня може справдитись якесь Ваше бажання з дитинства. Можливо вперше потримаєте снайперську гвинтівку, або ж проїдетесь на бронетранспортері.

Лев

Сьогодні закінчується один із чергових важливих етапів у вашому житті, і ви тут же починаєте обирати собі якісь нові напрямки, але не потрібно забувати товаришів по службі які підтримували і були поряд з вами у цей період.

Діва

На сьогоднішній день Вам потрібна лише сила та терпіння, тому що наказів від командира і на пальцях не перерахуєте.

Терези

Навіть на службі не потрібно забувати про творчість і сьогодні Вас будуть настигати маса ідей, тому беріть побратимів і надихайте їх на колективну творчість.

Скорпіон

У цих воїнів сьогодні можливі не приємні зустрічі. Злий командир, недруг з казарми, але не ідіть на провокації. Агресією Ви лише витратите енергію, але конфлікт не вирішите. 

Стрілець

Доводиться захищатися і виборювати свої права, втім, не забуваючи і про обов'язки. Але завдяки сумлінній праці та настирливості  у Вас все вийде.

Козоріг

Вам потрібно проявити активність спрямовану на завоювання нових висот. Підвищення Вам просто так ніхто не дасть, якщо Ви не проявите ініціативу. 

Водолій

Зараз Ви перебуваєте у стані нерішучості, але потрібно скоріше приймати рішення, тому що Ви можете втратити цю можливість.

Риби

Сьогоднішній день Ви буде літати у своїх думках, але радимо сконцентруватись бо можна і рапорт отримати.