Армійський гороскоп на 14 лютого

Армійський гороскоп на 14 лютого

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Не забудьте у цей день про розваги та амурні справи — ви на це заслужили! Тому хапайте свою половинку і вперед на пошуки пригод. А в кого половинки ще немає, не сидіть вдома, вирушайте на її пошуки.

Телець
На роботі бажано не робити помилок. Вам це буде під силу, якщо не братимете на себе занадто багато. Не бійтеся відмовитися від непосильної праці. Можлива неочікувана радісна звістка. Вам щаститиме, проте в авантюри пускатися все ж не варто. А ввечері на вас чекатиме приємний сюрприз.

Близнюки
Вам явно бракує романтики. Служба завела вас у кут і суттєво виснажила. Швиденько з’ясуйте питання порядку денного — та хутчій до своєї половинки. Вона вас вже зачекалась.

Рак
Сьогодні на вас чекає можливе підвищення чи покращення відносин з побратимами. Також варто задуматись про зміни в особистому житті — ваші стосунки потребують розвитку, тож не зволікайте з цим.

Лев
У цей день на вас чекає приємна звістка, яка може прилетіти від родичів чи побратимів. Можливо, це буде повідомлення від давньої знайомої про те, що вона сьогодні в місті і пропонує зустрітись. Не відмовляйтесь, цей вечір ви запам’ятаєте надовго.

Діва
У любовній сфері зорі віщують дику пристрасть. Саме час для ризикованих амурних авантюр! Не переймайтесь: не нарубати дров вам допоможе ваша розсудливість. Головне зранку вирішіть всі справи на службі, щоб не гнівити командира.

Терези
У цей день ви можете отримати ділову пропозицію, приставати на яку одразу ж не варто. Уважно зважте всі за та проти. Високі шанси, що кінцевий результат буде не таким вже й вигідним для вас. Можливо, ця пропозиція має прихований контекст, тому задумайтесь.

Скорпіон
У першій половині дня віддайтесь повністю виконанню своїх службових обов’язків. Літати в хмарах будете ввечері, бо командир швидко спустить вас із небес на землю.

Стрілець
У цей день у вас можуть бути емоційні спалахи. Щоб не траплялося конфліктів, постарайтеся тримати себе в руках. У такий день не дуже приємно розривати стосунки та проводити вечір на самоті, без ніжних обіймів. 

Козоріг
Не чекайте з моря погоди, життя плине швидко. Тому саме сьогодні у вас є можливість застрибнути у вагон з романтичним оформленням, в якому вас давно чекають.

Водолій
Ви сповнені приємними думками та спогадами про побачення або зустріч, плануєте продовження стосунків і дуже ініціативні. Друга половина дня буде сприятливою саме для романтичних вчинків! Але зранку краще подумайте про роботу.

Риби
Відвертість, яка притаманна вам сьогодні, допоможе уникнути недомовленостей з побратимами. Якщо роботи виявиться надміру і вам здаватиметься, що ви її не посилите, глибоко подихайте. Скоріш за все, саме романтичний настрій заважає вам сьогодні якісно займатися службовими справами.