Армійський гороскоп на 14 серпня

13.08.2020
Армійський гороскоп на 14 серпня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

У вас накопичилося багато питань, отримати відповіді на які зможете у військового юриста. Можливо, саме сьогодні станеться подія, яка допоможе розставити все по поличках.

Телець

На вас чекає нелегкий день. Доведеться постійно щось доводити вашому військовому колективу. Можливо, обставини змусять виправдовуватися за свої вчинки, відстоювати свою позицію, а то й червоніти перед керівництвом.

Близнюки

Варто задуматися про своє здоров'я. У цей день зірки попереджають про високий ризик травматизму, до того ж у найбезпечніших місцях. Спробуйте уникнути сьогодні масових шикувань і заходів.

Рак

Ви останнім часом страждаєте від надлишку інформації, яка абсолютно вам не потрібна. Сьогодні краще не прогулюватись територією військової частини, а плідно попрацювати.

Лев

Зірки пророкують насичений і дуже яскравий день. Цікаво, що зробите його таким Ви самі, за що також отримаєте подяки від побратимів і усмішки від близьких.

Діва

Вам необхідно задуматися про раціональне використання свого позаслужбового часу. Постарайтеся сьогодні чітко окреслити для себе кроки на шляху до втілення мрії на найближче майбутнє.

Терези

Останнім часом представникам цього знаку здається, що від них відвернулися близькі й рідні люди. Сьогодні ви отримаєте підтвердження, що це не так. На вас чекає приємний подарунок від другої половини вашої снайперської пари.
Скорпіон

 Істотне емоційне напруження може негативно впливати й на самопочуття, і на продуктивність праці. Через невдачі не впадайте у відчай, а краще зверніться за порадою до фахівця з морально-психологічного забезпечення.

Стрілець

Сьогодні можливі конфлікти, що виникли через вплив чужих емоцій. Постарайтеся зберігати рівновагу і не потрапляти на очі патрулю ВСП.

Козоріг

У цей день зірки обіцяють успіх у військовій кар’єрі. Ваші зусилля будуть високо оцінені. До того ж зустрінете однодумців на шляху до нових вершин.

Водолій

Можливе несподіване поліпшення фінансових справ. Це може бути премія, матеріальний подарунок, виграш в лотерею та інше. Тож не завадить завітати до військових фінансистів або купити лотерейний білет.

Риби

Представникам цього знаку варто сьогодні замислитися про своє здоров'я, зокрема режим дня і харчування. Не пропускайте ранкової руханки у вашому підрозділі та відкладіть вечірні перекуси.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток