Армійський гороскоп на 15 червня 2021 року

14.06.2021
Армійський гороскоп на 15 червня 2021 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як ліпше за все провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Для досягнення успіху вам допоможуть сміливість та впевненість у своїх силах. Саме час покращити свою фізичну та професійну підготовку. На вас чекають нові можливість, головне вибрати ефективний план дій.

Телець

Ви керуєте своєю долею, тому легко  зможете зробити все так, як плануєте. На вас чекають нові бойові завдання.

Близнюки

Не варто багато часу приділяти розв'язання проблемних питань підлеглого особового складу. Краще проведіть час з близькими побратимами.

Рак

Це прекрасний час для спілкування з командиром, адже імовірність того, що ви зрозумієте один одного досить велика. Якщо у вас тривалий час немає взаєморозуміння з начальством — саме час налагодити зв'язки.

Лев

Будь-яка ініціатива у питаннях військової служби принесе втому і незадоволеність. 

Діва

Незважаючи на велике бажання перекласти частину проблем на інших, вам доведеться розраховувати на самих себе. Прояв ініціативи та бойового духу принесе вам успіх у майбутньому.

Терези

Сьогодні майорам слід не забувати, що вони ще не дійшли піку своєї кар’єри і попрацювати над заощадженнями. Розрахуйте свої витрати.

Скорпіон

Цей день стане досить серйозним випробуванням. Доведеться захищати своє чесне ім'я і свою територію від зовнішніх посягань. Очікується, що друга половина дня стане визначальною.

Стрілець

День складеться досить вдало. Вас можуть залучити до ризикованих заходів, які можуть принести великий успіх у майбутньому для вас та України.

Козоріг

Якщо останнім часом ви працювали у розслабленому режимі, то зараз час набрати швидший темп роботи. Саме час приділити більше уваги ранковій зарядці.

Водолій

На роботі можлива плутанина з документами, але вміння прораховувати все наперед допоможе впоратися з підводними каменями. Завдяки досвіду та військовій вправності зможете уникнути небажаних перепон.

Риби

Сьогодні не потрібно поспішати і намагатися встигнути виконати два накази одночасно. Робіть усе поетапно. Тоді ввечері на вас чекатиме приємний сюрприз.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток