Армійський гороскоп на 15 квітня 2021 року

14.04.2021
Армійський гороскоп на 15 квітня 2021 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Навколо Овнів цього тижня згущатимуться хмари. Ваші колеги або побратими, стурбовані останні кілька днів надуманими проблемами, погано сприймають гумор. Тож не варто жартувати на тему зарплат і побутових турбот.

Телець
Тельці невдовзі забудуть про фінансові негаразди. Ухвалені сьогодні тактичні рішення, навіть ті, які здаватимуться ризикованими, будуть правильними. 

Близнюки
У цей четвер не варто базікати зайвого. Запитали —
чітко відповідайте. Стримайте бажання навести той чи інший приклад, поділитися особистим досвідом.

Рак
Відмовтеся від будь-яких спроб провести день за планом. Ймовірність успіху мізерна. А ось ризик втратити час і припуститись непоправних помилок чималий. 

Лев
Якщо командир бомбардує вас "геніальними" ідеями, вимагаючи негайного результату, водночас пропозиції про допомогу лише дратують, видихніть та наберіться терпіння. 

Діва
Ви маєте шанс зробити найвигіднішу покупку або здійснити правильне і своєчасне капіталовкладення. Питання зі службовим житлом вирішиться вже незабаром.

Терези
Забудьте про нереалізовані в цей четвер можливості. Ваші приховані таланти розвідника можуть стати новим способом урізноманітнити звичний ритм життя.

Скорпіон
Утримайтеся сьогодні від спокуси висловити свою правду вашим кривдникам або просто малоприємним особистостям. Адже в емоційному запалі ви і не помітите, як порушите статут, можливо, навіть застосуєте фізичну силу. 

Стрілець
Чудовий день, щоб започаткувати щось нове. Давно плануєте спробувати себе в музиці чи спорті? Вперед, вище носа. Сьогодні ваша черга крутити колесо фортуни.

Козоріг
Висока ймовірність, що цього четверга Козорогів спробують втягнути в конфлікт. На перший погляд, ситуація здасться важливою і вартою вашої участі, проте від героїзму та жертовності сьогодні краще відмовитися. 

Водолій
Водолії, абсолютно нічого не станеться, якщо ви дозволите собі розслабитися. Звичайно, не треба забувати про посадові обов'язки та плани, але ви заслужили можливість перевести дух. 

Риби
Сьогодні краще не починати нових справ. Тиждень наближається до екватора, і вже в найближчі вихідні матимете можливість успішно реалізувати усі стратегічні плани.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток