Армійський гороскоп на 15 лютого 2021 року

14.02.2021
Армійський гороскоп на 15 лютого 2021 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше спланувати свій день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 


Овен
Перед вами відкриваються блискучі перспективи, але це не означає, що слід квапитися, вам будуть потрібні військова витримка та професіоналізм.

Телець
Ваша кипуча енергія практично не стихатиме. Цього тижня треба безжалісно позбуватися всього непотрібного, того, що створює безлад і плутанину.

Близнюки
Дайте спокій старим проблемам і сконцентруйтеся на майбутніх проєктах. Вам будуть потрібні зібраність і терпіння, а відновити сили та порелаксувати допоможе Армія FM.

Рак
Вас очікує жвавий, насичений подіями день. Сприятливий час для повернення до нереалізованих планів та ідей.

Лев
Успіх неодмінно прийде до вас, але тільки якщо ви докладете максимум зусиль для його досягнення. Не соромтеся виявити свої інтелектуальні здібності на ранковій нараді.

Діва
Якщо перед вами постане проблема вибору, краще спитати поради в друзів і родичів. Не намагайтеся виконати роботу, за яку взялися, самостійно, це лише зіпсує стосунки з тими, хто поряд.

Терези
Ваша справа вимагатиме зміцнення та розширення, інакше можливі проблеми з її подальшим розвитком. Отримаєте кращий результат, якщо менше говоритимете про свої проблеми.

Скорпіон
Вас можуть турбувати питання, пов'язані зі службою. Доведеться багато часу приділити паперовій тяганині, намагайтеся бути гранично уважними, щоб не стати гостем у ВСП.

Стрілець
Ретельно аналізуйте події, що відбуваються з вами, і не робіть імпульсивних та необдуманих кроків. Початі справи виявляться вдалими, а задуми легко втіляться в життя.

Козоріг
Не варто реагувати на вимоги начальства занадто емоційно. Ви зможете знайти дипломатичний підхід і таким чином уникнути неприємностей та домогтися потрібного вам рішення.

Водолій
Сміливі експерименти небажані, краще діяти перевіреними методами. Тому не забудь про шолом та бронежилет, воїне!

Риби
Вам однаково добре вдаватимуться як побутові, так і професійні справи. Намагайтеся не відкидати певні умовності, виявіть рішучість у подоланні труднощів.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток