Армійський гороскоп на 16 червня 2021 року

15.06.2021
Армійський гороскоп на 16 червня 2021 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Чого очікувати на вихідні, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Можете розраховувати на те, що день видасться продуктивним і успішним. Але для цього потрібно взяти на озброєння мудрість і почати з переоцінюавння цінностей. 

Телець

Ви нарешті дочекаєтеся допомоги від близьких людей. Обов’язково зателефонуйте додому, можливо, саме їхні поради допоможуть вам визначитись із подальшими кроками у житті.

Близнюки

День потребуватиме швидкого вирішення бойових завдань. Під час планування стратегії зверніть увагу на факти та прорахуйте наперед наслідки.

Рак

Не потурайте своїм примхам на шкоду здоров'ю або службовому становищу. Ви можете нашкодити своїй професійній репутації, тому будьте обережними у словах і вчинках.

Лев

Сьогоднішні хороші події тільки передвісники змін у майбутньому. Ваш фінансовий стан значно покращиться, можливе підвищення грошового забезпечення. 

Діва

День буде спокійним, без конфліктів. Можливе успішне завершення поставлених завдань і отримання підвищеного грошового забезпечення.

Терези

Цей день енергетично насичений. Ви легко впораєтесь із найскладнішими проєктами, все просто горітиме у ваших руках. Але от зброї в руки краще не брати.

Скорпіон

Сприятливий час, щоб радикально змінити життя. Бойові побратими підтримають усі ваші ідеї й допоможуть із реалізацією.

Стрілець

Не піддавайтеся спокусам і азарту, інакше на вас чекають неприємності. Емоційність та екзальтованість доречні в театрі, а не у війську.

Козоріг

Вам потрібно ретельніше продумувати свої дії і стримувати непотрібні емоції, бо надмірна самовпевненість здатна зіграти злий жарт у найвідповідальніший момент.

Водолій

Сьогодні ви можете дихати вільно. Адже ось-ось ви повернете колишню впевненість в собі, яку так давно втратили.

Риби

Девіз цього дня — останнє слово завжди за командиром. Не варто відчайдушно доводити свою думку, адже сьогодні найменша суперечка загрожує перерости у гучну сварку.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток