Армійський гороскоп на 17 червня

16.06.2020
Армійський гороскоп на 17 червня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Середа цього тижня вимагатиме від вас жорсткої військової дисципліни, рішучості та креативного підходу до ймовірних складнощів і негараздів дня. Утримайтеся від різких кроків.

Телець

Успіх сприятиме воїнам, які займуться сьогодні будівництвом, прибиранням та іншими справами з благоустрою підрозділу. Візьміть вихідний, якщо занадто завантажені роботою.

Близнюки

Цілком ймовірно, що весь день ви будете вирішувати завдання в тилу, що може навести на думку про зміну військово-облікової спеціальності. Однак не варто одразу вдаватись до таких доленосних рішень. 

Рак

Середа видасться насиченим днем на службі, протягом якого ви ризикуєте витратити свої енергетичні запаси. Сьогодні висока ймовірність конфліктів на побутовому або професійному ґрунті.

Лев

Вам сьогодні можуть запропонувати позачергові відрядження, до того ж досить тривалі. Не варто відмовлятися, подорожі зараз підуть вам на користь. 

Діва

Саме час задуматися про рішучі кроки. Сприятливий день, щоб спланувати стратегічний союз, зробити пропозицію або ж зміцнити ваші стосунки простими на перший погляд діями й жестами уваги.

Терези

Середина робочого тижня — не найкращий час для з'ясування відносин у сімейному підрозділі. Обставини можуть засмутити вас, і в разі конфлікту є ризик, що ви наговорите зайвого. Спробуйте терпляче вислухати інших і "переварити" все почуте.

Скорпіон

Зірки допоможуть вам сконцентруватися на бойових завданнях та наказах. У середу краще уникнути квапливих дій і рішень, які можуть обернутися лише втраченими часом і силами.

Стрілець

Ви сьогодні можете отримати несподівані новини зі штабу. Якими б не були звістки, поставтесь до них уважно, адже вони вплинуть на вашу подальшу службову історію.

Козоріг

Піднесений настрій, бадьорість і тягу до бойових звитяг обіцяє сьогоднішній гороскоп. Вдалими будуть нові знайомства і планування майбутніх відряджень.

Водолій

Всі важливі справи, від яких залежать ваші подальші успіхи у військовій кар'єрі, сьогодні варто відкласти. Як варіант, перенесіть їх на наступний день,  і труднощі вдасться здолати дуже легко.

Риби

Цієї середи буде забагато чинників, що відвертатимуть вашу увагу. Навряд чи вдасться зосередитися на мішені під час відпрацювання вправ зі стрільб, тому краще почати з рутини, а далі перейти до складніших справ.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток