Армійський гороскоп на 17 лютого

16.02.2020
Армійський гороскоп на 17 лютого

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнавайтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Сьогодні вам потрібно ухвалити декілька важливих рішень. Не махайте шаблею зопалу. Обміркуйте всі за і проти. Якщо є людина, якій ви довіряєте, то порадьтеся з нею та зробіть правильні висновки. Зірки на вашому боці.

Телець
Сьогодні службових справ буде не так багато, тому у вас є чудова можливість взятись за відкладені плани. Також зірки віщують кардинальні зміни, тому готуйтесь.

Близнюки
Ось і настав час кар’єрного зростання, на яке ви так давно чекали. Сьогодні командир вам повідомить, що потрібно зробити й до чого готуватись. Тому будьте уважними.

Рак
Якщо ви любите різні тактичні примочки відомих українських брендів, часто моніторите сайти у пошуках нового, то сьогодні туди краще не зазирати. Можуть з’явитися речі, на які знадобляться кошти, тому утримайтесь від витрат на нетермінові речі, щоб не потрапити у фінансову скруту.

Лев
Намагайтесь не бійкою, а словами з’ясувати стосунки з провокатором. Сьогодні комунікабельність ваше все, в іншому ж випадку командир вас не помилує.

Діва
Цей день принесе вам безліч проблем через помилки товаришів. Але не засмучуйтесь і не зліться, направте енергію в інше річище, це допоможе вам не наламати дров та заручитись підтримкою близьких.

Терези
Домашні клопоти заважатимуть нести службу, тож будьте уважними та зосередженими при виконанні завдань. Увечері на вас чекає приємний сюрприз, а п
роблеми будуть легко вирішені за чашкою гарячого чаю.

Скорпіон
Терпіння та витримка - ваші найкращі друзі, бо якщо не зможете себе контролювати, проведете вихідні в наряді. Тому пильнуйте.

Стрілець
Ви ще сумніваєтеся, чи підписувати контракт чи ні? Так от сьогодні крайній день для того, аби ви визначилися, адже вже завтра за вас може це зробити хтось інший.

Козоріг
Зірки віщують вам гарний настрій. Поточні проблеми вирішуйте жартома, тільки так можна все подолати та досягти своєї цілі.

Водолій
Якщо ви полюбляєте поласувати чимось, то саме час поглянути в люстерко і задуматись про похід у спортзал чи на пробіжку. В здоровому тілі — здоровий дух, як то кажуть.

Риби
Сьогодні вас очікує багато справ, тому після важкого робочого дня вийдіть на прогулянку, звільніть розум від клопотів та відпочиньте. Це допоможе працювати до кінця тижня в такому ж темпі.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток